Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. napnal tart a ciklusom,...

37. napnal tart a ciklusom, kesik a mensim, hanyingerem van kb masfel hete, erzekenyek a melleim, faj a hasam. Csinaltam tegnap es ma tesztet (Gabriel), mindketto negativ lett. Szerintetek lehet ez terhesseg? Vagy mi lehet az oka a tuneteimnek?

Figyelt kérdés
A ciklusom kb 7-8. napjan voltunk egyutt, ugy, hogy nem vedekeztunk. Nem tudom mire gondoljak. Orulnek a babanak... :)
2009. okt. 27. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges, vagy késői peteérésed volt, és akkor még sajnos meg fog jönni, azért is negatív a teszt. Vagy pedig korai, akkor lehetnél terhes, de hát a teszt sajnos negatív, így ennek kevés a valószínűsége. Én még várnék egy picit, és ha továbbra sem jön meg és a teszt is negatív, akkor mennék a dokihoz.
2009. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehezet kérdezel, valószínűleg ezért nem kaptál még eddig választ. Pontosan nem is lehet ezt így megmondani, esetleg egy orvos tippelhet.

Nekem az első terhességemet a 8. héten mutatta ki a teszt, de ez azért nem általános.

Ugyanakkor lehetnek egyéb nőgyógyászati problémáid, amitől ezek a tüneteid vannak, sőt, menzeszed sem jött meg. Egy egyszerű ciszta is bekavarhat ám ilyenformán. Szóval, sokféle oka lehet, lehet baba is. Én drukkolok neked, hogy az legyen!

2009. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Picit aggodom, meg varok par napot, aztan emegyek orvoshoz. Ez mar 6. het lenne, remelem mar latni fogja tisztan, h mi a helyzet. Attol tartot vmi gaz van....
2009. okt. 28. 07:11
 4/5 anonim ***** válasza:
reméljük, nincs semmi gáz. Majd írd meg, mi volt!
2009. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi elorelepes. Negativ teszt ovabbra is, tunetek enyhultek, ill elmultak. Dokihoz nem sikerult elmenni, huzos hetem volt a munkaban, nem hianyozhattam. Azota rajottem, h lehet a sok stressz miatt kesik.... Most fejezek be egy kepzest, es volt jopar vizsgam, sok sok idegeskedessel... Ez is bekavarhatott a dolgokba... Jovo heten doki, es remelem mindenre lesz valasz :)
2009. okt. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!