Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha anál után...

Lehetek terhes, ha anál után a fenekemre ment el, de lehet hogy visszafolyt valami?

Figyelt kérdés
tegnap(szombat) szeretkeztem barátommal análisan ő elment a fenekemRE(!) de észrevette h elkezd visszafolyni a cucc a fenekem felé de gyorsan letörölte ma pedig egész nap bágyadt vagyok és kicsit hányingerem van lehet h csak sok cigifüstöt szívtam:S lehet hogy paranoiás vagyok de inkább még most csinálok valamit
2008. nov. 30. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fenekeden letörölte, akkor nem lehetsz terhes. Amúgy pedig a bágyadtság és a hányinger jelentkezéséhez minimum 2 hét kell, mire beágyazódik a petesejt, tehát biztos nem attól van hányingered!
2008. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Atya ég :D!
2008. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha csak a gravitációt nézzük elég fura lenne ha a kiskatonák megindultak volna hegynek felfelé folyni:) Szerintem semmi esély arra hogy terhes lettél! Nyugi!!! A hányinger sem jelentkezik aktus után 1 nappal, tehát no para:)
2008. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
ja csinélj,menj el a könyvtárba és olvasd el az összes felvilágosító könyvet!!!annyira siralmas hogy dugassák itt az emberek a seggüket,utána meg siránkoznak hogy jajj most lehetek terhes???!!meg hogy már másnap bágyadt vagy!!!szerintem te az év 365 napján bágyadt vagy,mert szellemileg gyenge vagy!!azt sem tudod a terhesség estén mennyi idő után lehetnek tünetek!!!nem szoktam így kikelni magamból,de annyira elegem van már,hogy itt dugnak össze-vissza aztán jönnek a hlye kérdések!!!tényleg minden hülye szexel!!meg az bosszant hogy az ilyen idióták teherbe esnek,aki meg nagyon szeretné annak nem sikerül!!
2008. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. akkor ne válaszólj ilyen kérdésekre. 1.és 3. válaszadó köszi:)
2008. dec. 1. 06:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4. válaszadónak üzenem: ő is nyugodtan elmehet egy könyvtárba és olvasgathat sokat a jómodorról, helyesírásról, stb. Ha valaki feltesz egy kérdést, nem az az eljárás, hogy "leordítjuk" a fejét, hogy milyen hülye. Ezzel nem segít, márpedig a kérdezőnek arra van szüksége! A véleményt normális hangnemben is le lehet írni, ki lehet nyilvánítani... esetleg tanuljon egy kis diplomatikusságot, vagy ha ez nem megy, ne válaszoljon!
2008. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így van, akkor megérdemled. De, ha sikerül így neked, akkor kérlek írd meg, és mi is megpróbáljuk így.
2008. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!