Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok és tegnap...

30 hetes vagyok és tegnap hátamra, fenekemre estem. Érezhette-e a baba is? Van rá valamilyen negatív hatással?

Figyelt kérdés
Sajnos néhány hete folyamatosan fáj a jobb oldali fenékcsontom és azóta elég nehézen mozgok.
2008. febr. 19. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is zakóztam egyet 29 hetesen, pedig már vagy 20 éve nem estem el. Másnap egész nap a dokikat jártuk. Sebészet, nőgyógyászat, ultrahang, stb. Hál Istennek a Babának nem lett semmi baja, és legalább megnyugodtam.

Ha fáj, mindenképpen menj el orvoshoz, ha másért nem is, legalább megnyugszol, ha nincs semmi baj.

A fenékre esés még rosszabb, mint a hasraesés, de a Baba védve van a magzatvíz által.

2008. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy érezte a baba! max egy nagyot ugrott! De szerintem menj el orvoshoz!!! Nem szabad játszani az ilyennel, vagyis én nem mernék, még akkor sem ha mindent oknak éreznék.

Remélem nincs gnd! ;)

2008. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!