Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolhatnék babára, vagy...

Gondolhatnék babára, vagy pedig ez az álterhesség?!?

Figyelt kérdés

júli 23.-án jött meg a menszesz!6.-án együtt voltunk(igaz mielőtt elélvezett volna kivette)múlt hét hétfőn szúrt a bal oldalam,másnap a jobb!a melleim egy kicsit feszülnek(sosem szokott)!múlt hét óta hőmérőzők és folyamatos 36.8-36.9-37.37.1 között mozog!

nem bánnám ha babóca lenne!de előváladéktól(jó,tudom tartalmaz az előváladék is spermát de annak esélye szinte nulla,igaz mindig vannak véletlenek))?ti mit gondoltok!

kérlek ne írjatok megbántó dolgokat én csak arra lennék kíváncsi hogy ti mit gondoltok?!


2010. aug. 10. 15:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

a ciklus.hu szerint holnap van a menszi nap!

ha reggelig nem jönne meg,megyek a városba és veszek egy tesztet!

ahogy megcsináltam rögtön írok!

persze ha a mai folyamán mégis csak megjönne azt is jelezni fogom!

elég erős menszi görcseim vannak de sehol semmi csak a sok pisilés,pedig nem is iszok!

2010. aug. 16. 11:47
 12/31 anonim ***** válasza:
várjuk, hogy írj!
2010. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is hasonló a hőm több mint egy hete. Olvastam hogy már 36,7el is lehet terhes a nő,nem törvényszerű a 37 vagy afeletti,emberfüggő. Majd írd meg mivan veled. Megy a drukk:)
2010. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

köszi hogy velem vagytok!

eddig semmi!

a görcs is elmúlt!

holnap reggel ha nincs,tesztelek!

azonnal írok nektek!

2010. aug. 16. 17:49
 15/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szorítok. Hasonló cipőben járok, de én csütörtökre nem várom. Nekem is egy csomó tünetem van (többek között pisilés, szédülés, fáradtság, stb), a hőm már 11 napja 36,8. Tegnap csináltam egy tesztet, a 10. napon, de sajna negatív lett. Bízom benne hogy csak azért mert korai volt még tesztelni. Majd csütörtökön minden eldől! Szorítok és írj hogy mi van veled!
2010. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
teszteltél??????
2010. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nah mi történt?? Csináltál tesztet?
2010. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

sziasztok!

reggel barnáztam aztán a déli órákban megjött ha ez egyáltalán az!

az első 3 napom általában erőssen görcsös,fájdalmas ,most viszont semmi!

most tampont tettem de este mindenféleképp megnézem és ha tisztulnék vagy ne adj isten elmúlna a vérzés akkor teszt!

különben ti mire gondolnátok?-nem értem a mellfeszülést-a múlt heti minden napos menszi pár-perces görcs tüneteket és a reggeli barnázást!

barnázni akkor szoktam amikor elmúlik!

szerintetek?

2010. aug. 17. 13:41
 19/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ijedj meg, mert pl nekem is szinte minden második ciklusom eltér az addigiaktól.

A hormonok sok mindent befolyásolnak.

Ezzel csak arra akarok kilyukadni, hogy ne gondolj rosszra, valszeg "csak" vmilyen változás történt odabent, ami normális (is lehet = nem vagyok doki, azért nem írok le bizonyossággal semmit)

De ne add fel, előbb utóbb biztosan összejön az a kisbaba :)

2010. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
ez menstruáció csak most egy kicsit más. nem minden ciklus ugyanolyan, nagyon sokminden befolyásolja pl. nagy meleg, frontok, stressz, stb. most a hormonjaid kicsit máshogy alakultak ennyi. ez szerintem teljesen normális.
2010. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!