Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolhatnék babára, vagy...

Gondolhatnék babára, vagy pedig ez az álterhesség?!?

Figyelt kérdés

júli 23.-án jött meg a menszesz!6.-án együtt voltunk(igaz mielőtt elélvezett volna kivette)múlt hét hétfőn szúrt a bal oldalam,másnap a jobb!a melleim egy kicsit feszülnek(sosem szokott)!múlt hét óta hőmérőzők és folyamatos 36.8-36.9-37.37.1 között mozog!

nem bánnám ha babóca lenne!de előváladéktól(jó,tudom tartalmaz az előváladék is spermát de annak esélye szinte nulla,igaz mindig vannak véletlenek))?ti mit gondoltok!

kérlek ne írjatok megbántó dolgokat én csak arra lennék kíváncsi hogy ti mit gondoltok?!


2010. aug. 10. 15:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%

talán 5% hogy babát vársz


36.8C és a 37.1 között ingadozik-ot nem értem ... ha terhes vagy 37.1 körül kellene hogy legyen a reggeli alaphőd amit minden reggel ugyanakkor mérsz.


mit mutat a teszt?

2010. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%

ha a 6.-i együttlét miatt gondolod, hogy baba lenne, akkor szerintem ezek korai tünetek. beágyazódás az 10-14 nap, akkor érzékeli a szervezeted is, hogy hopp itt egy baba :) akkor kezdődik el termelődni a hcg ami a terhestünetekért is felelős, szóval ezek amiket írtál még koraiak. amit érzel szerintem az a peteérés miatt van.

a hőt pedig nem érdemes 1-2 nap mérni, mert nem jó semmire, nem a hőmérséklet ad infót, hanem az egész ciklus alatt mért minden napos ébredési hők görbéje! tehát maga a görbe mutatja a peteérést, illetve, hogy esélyes-e az adott ciklus a terhességre.

de ez még nem jelenti azt, hogy nem vagy babás, csak türelemmel várd ki a ciklus végét.

drukkolok, csak ügyesen.

2010. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
előző vagyok, bocs elnéztem az utolsó mensesed dátumát. ettől függetlenül a többi amit írtam még fennáll részemről.
2010. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

carmen22:

helyesbítek 30.-án is együtt voltunk!

ha a hőm szerint nem akkor biztos hogy így van csak beképzelem magamnak!

olyan jó volna még egyszer egy kis pocaklakó!

van már két édes csemetém és ábrándozok még egyről....talán azért képzelem be magamnak!

2010. aug. 10. 15:34
 5/31 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. aug. 10. 15:36
 6/31 A kérdező kommentje:

mire utalhat a mellfeszítés?tényleg sosem szokott!

se menszesz előtt se után!

a derékfájás jelzi hogy ha megjön!hát nem tudom!

17.-e körül okosabb leszek!

2010. aug. 10. 15:41
 7/31 A kérdező kommentje:

MA,HOLNAP (NEM)VÁROM A MENSZIT!

EGYSZER-KÉTSZER ÉREZTEM MÚLT HÉTEN A MENSZI SZERŰ GÖRCSÖKET DE SEMMI!

FOLYÁSOM NINCS,MELLFESZÜLÉS MARADT!

KÍVÁNCSI LESZEK HOGY MI LESZ!

2010. aug. 16. 11:00
 8/31 anonim ***** válasza:
Remélem összejön! :) Majd jelezz, hogy mi a helyzet!
2010. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
TERMÉSZETESEN MEGÍROM HA TÖRTÉNIK VALAMI!(ÉN IS KÍVÁNCSI LESZEK)
2010. aug. 16. 11:11
 10/31 anonim ***** válasza:

szia!

nah csináltál tesztet?? :)

2010. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!