Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy álterhesség?

Terhesség vagy álterhesség?

Figyelt kérdés
Tüneteim voltak..hányinger, mellfeszülés, puffadás, belilult a mellbimbóm. De ezeket a tüneteket mikor nem figyeltem rá nem produkáltam. Sőtt aztán meg is jött. Most a hasam szúrkál, meg néha a mellem. De ezeket is akor érzem mikor nagyon koncentrálok. Nagyon szeretnék terhes lenni. De félek hogy ez már csak a túlzott akarástól képzelem be hogy az vagyok. Tesztet még nem csináltam . Félek a csalódástól.
2010. aug. 2. 01:21
 1/4 anonim válasza:

nyugodj le egy kicsit :)

Előbb utóbb úgyis kiderül. Vagy még vehetsz ilyen terhességi tesztet gyógyszertárba lehet.

18/F

2010. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Egy tipp :) Az ilyen kérdésedet a Gyerekvállalás (vagy vmi hasonló) témakörbe írd, mert ott veled együttérző anyukajelöltek és boldog újdonsült anyukák írnak kedves válaszokat, míg itt nagyrészt rosszindulatú, szurkálódó kommenteket fogsz kapni.
2010. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a gyerekvállalás témakör, úgy egyébként....

a kérdezőnek: szerintem annyira nem akarhatod, hogy a mellbimbódat is megváltoztasd. úgy értem, én is nagyon akarom, de max hasfájást tudod beképzelni, ilyen konkrét tüneteket még nem produkáltam...inkább csinálj tesztet, mert mi nem tudjuk megmondani.

2010. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

MÁR gyerekvállalás témakör :) valószínűleg a moderátorok átdobták, de én még a szexualitásban találtam. Megjegyzem, egy-két szurkálódó komment is volt, de azt is eltüntették.


(Valahogy oda lehetne írni h moderálva, vagy valami, mert így a normális válaszolókat nézik hülyének, már nem először)

2010. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!