Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv teszt - álterhesség?

Pozitiv teszt - álterhesség?

Figyelt kérdés

Pozitív terhességi teszt esetén létezhet álterhesség??

a félelem beszél belőlem, korai még az orvos, de a tesztem pozitív.


2011. febr. 3. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordult, de azért nem valószínű.

Nyugi, az esetek legnagyobb részében a pozitív az pozitív.

2011. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nem létezik, az állatoknál szoktuk mondani mert a kutya hízik de még sincs benne kiskutya.


szóval ha a teszt pozitív akkor tuti terhes vagy, a szervezeted hcg hormont termel ami a sejtosztódás miatt van. olyan elöfordulhat hogy a baba elmegy és pl az orvos már nem lát semmit, mert levállik mire a dokihoz érsz.

de ilyen nem lesz és pár hét múlva ha dokihoz mész akkor már lesz szívhang és gondolom akkor októberi baba lesz.

2011. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a pozitiv teszt mindig babat jelent csak sajnos a koran felismert terhesseg sokszor vetelessel vegzodik...van hogy csak par napot kesig a verzes.. az no aki nem tesztelget havonta nem is tudja hogy terhes volt. ha mar van egy teszted es kesik a havid akkor egyre biztosabb hogy "terhes" honapok ele nezel...orvoshoz eleg ha 6-8 hetesen mesz eloszor...addig figyeld a tested es ha verezest tapsztalsz akkor egybol orvos...
2011. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Októbert számolom, igen :)

Remélem rendben lesz minden :)

2011. febr. 3. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen ritka pajzsmirigy betegség esetén is HCG-t termel a szervezet. És itt a listán olvastam többektől, hogy petefészek ciszta esetén is pozitívat teszteltek, de én is azt mondanám, hogy ez igen-igen ritka.

Ha tudod magadról, hogy egészséges vagy, akkor ott bébi lesz. :o)

2011. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, embereknél is fordul elő álterhesség, nem csak az állatoknál!!! Bár olyan ritka mint a fehér holló, és aki ebben "szenved" az általában pszichés beteg. Tehát a valószínűsége, hogy valaki álterhes, igen csekély...

Ha babát szeretnél, késett a menzid, a teszted pozitív, akkor 99%, hogy terhes vagy! :D Gratulálok!


Jó egészséget és ne gondolj rosszra, nem lesz semmi baj!!!

2011. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztosan ott az a baba, de a második válaszoló "tuti ott a baba" mondatát cáfolnám. Nekem volt 4 pozitív tesztem is, itt is mindenki egyértelműen pozitívnak mondta, mégis időben megjött, nem volt darabos, és nem volt sok sem. A dokim szerint a teszt volt rossz és nagyon sokkal találkozott már. (Maria Romed)
2011. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom a pontos verziót, de mikor régebben bent ültem a nőgyógyásznál épp telefonált egy nővel, akinek a tesztje pozitív lett, elkezdett a melle tejet termelni és nem volt terhes, azt mondta a doki hogy hormonzavaros. De szerintem te tuti terhes vagy. Gratulálok
2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindig babat jelent a + teszt es sok esetben elvetelsz a nelkul hogy kesne vagy hogy barmilyen jele lenne annak hogy terhes voltal...en 7 hetesen veteltem kulonosebb fajdalom nelkul ugy hogy a verzes is olyan volt mint szokott es megis kitisztult a mehem tehat az nem erv hogy nem volt darabos ver...egy ilyen korai vetelesnek semmi nyoma sincs ezert nem tudott semmi kezzel foghatot mondani az orvosod...ha van hcg (es ezt nem a gyogyszerek vagy a rosszindulatu ciszta okozza) akkor terhes vagy...nagyon nehez egyeseknek elfogadni ezt a tenyt de hogy miert kotik az ebet a karohoz minden aron azt nem tudom...terhes vagy es PONT...ne gondolj semmi rosszra orulj es elvezd mert hamar eltelik ez a 9 honap (1 mar el is telt)
2011. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!