Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki elmagyarázná aki ért...

Valaki elmagyarázná aki ért hozzá? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
amikorra vártam a mensimet 30.-ára erős görcseim voltak de nagyon nagyon.de nem jött meg.elmúlt egy nap után előtte is száraz voltam egész hónapban és azóta is az vagyok.akkor volt egy napos tojásfehérje szerű valami de az is csak egy napig.ez mind 30.-án most 9.-e van és száraz vagyok a hőm 30.-a óta 36,9.a cicim nagyon feszül nagyon fáj ,a mellbimbóimhoz 30.-a óta nem tudok hozzáérni.ilyen még nem volt soha.orvoshoz csak csütörtökre kaptam időpontot.előre is köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 9. 19:25
1 2
 11/12 letta88 ***** válasza:
Most olvastam utána, hogy 36,8-37,2-ig már nagyon lehet gyanakodni terhességre.Úgyhogy remélem babód lesz.Az én alaphőm 36,5 és nekem 36,9 a lázam már vagy négy napja.szurkolok neked.
2010. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM,REMÉLEM ÖSSZEJÖTT:)
2010. aug. 10. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!