Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki elmagyarázná aki ért...

Valaki elmagyarázná aki ért hozzá? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
amikorra vártam a mensimet 30.-ára erős görcseim voltak de nagyon nagyon.de nem jött meg.elmúlt egy nap után előtte is száraz voltam egész hónapban és azóta is az vagyok.akkor volt egy napos tojásfehérje szerű valami de az is csak egy napig.ez mind 30.-án most 9.-e van és száraz vagyok a hőm 30.-a óta 36,9.a cicim nagyon feszül nagyon fáj ,a mellbimbóimhoz 30.-a óta nem tudok hozzáérni.ilyen még nem volt soha.orvoshoz csak csütörtökre kaptam időpontot.előre is köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 9. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
TESZT!TESZT!TESZT!
2010. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valszeg terhes vagy. Teszt!
2010. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sztem tuti terhes vagy...!
2010. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és Neked hogy hogy nem jutot eszedbe a teszt? Nem is értem...
2010. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A hő alapján viszont nem terhes szerintem..kiváncsi vagyok:-)De egy tesztet dokiig csinálhatnál!
2010. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30-án kellett volna megjönnöd, az azt jelenti, hogy már több mint egy hete késik... Van esély rá, hogy terhes vagy? Akkor miért nem tesztelsz? Ha terhes vagy, ennyi késés után már ordítani kell a pozitív tesztnek. Én nem értek ehhez a folyás dologhoz, nem is érdekelt, mikor elterveztük a babát a párommal, akkor kezdtem gyanítani, hogy sikerült, hogy a mellem fájt és nem jött meg... Ezért kár orvoshoz menni, mert ha fiatal terhesség, akkor ő még lehet, hogy nem is fog látni semmit. Csinálj egy tesztet, ha pozitív ezt már tudod mondani a dokinak, ha negatív, akkor esetleg lehet valami betegséged (ami nem valószínű).
2010. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen..azt elfelejtettem odaírni,hogy csináltam tesztet 2.-án és 5.-én igaz egyik sem volt reggeli és mindekettő 25.-ös volt de negatívak lettek.az 5.-ein jött ki 2 csík de csak pár órával később ugye az meg nem érvényes:(
2010. aug. 10. 08:21
 8/12 A kérdező kommentje:
esély persze hogy van h terhes legyek hiszen szeretnénk babát,húh már vagy 7 hónapja..de eddig semmi eredménye:(
2010. aug. 10. 08:22
 9/12 letta88 ***** válasza:
Mennyi az alaphőd?Ugyanis nem törvényszerű, hogy mindenkinek 37 felett kell lennie a hőnek!Drukkolok hogy babád legyen!:-)
2010. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az alaphőm 36,4
2010. aug. 10. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!