Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7.dpo-n. Más...

Ma vagyok a 7.dpo-n. Más valaki esetleg? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Van valami tünetetek? Mikor teszteltek?

2020. szept. 16. 17:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
Életemben először megtapasztaltam, hogy van időn túli eredmény is ami nem valós.... 😢 Csináltam reggel 10es tesztet újra negatív, hőm is visszaesett 36.9re, szóval ez a hónap sem az.... 💔
2020. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó :( Nekem ma megjött. Akkor lányok új hónap új remény :) maradjatok ha van kedvetek beszélgetni 😊
2020. szept. 23. 13:01
 43/144 A kérdező kommentje:
V neked hogy állnak a tesztjeid?
2020. szept. 23. 13:02
 44/144 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy megjött! Én maradok szívesen :) nekem még nem jött meg, de gondolom este vagy holnap reggel... 😢
2020. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 anonim ***** válasza:

V vagyok :)


Sajnálom hogy nem jött össze 41es,tudom milyen csalódni,drukkolok hogy a kövi hónapban sikerüljön nektek is.


Szerencsére erősödött a teszt,amikor kémiaim volt akkor halványodott folyamatosan..így most nagyon boldog vagyok. 🥰 köszönöm érdeklődésed. ☺


[link]

2020. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/144 A kérdező kommentje:

Gratulálok boldog babavárást 😘

44-es remélem mi is látunk majd ilyen pozitív tesztet nemsokára 😊

2020. szept. 23. 17:55
 47/144 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Figyeltek titeket és izgultam veletek. :) Én ma vagyok a 10.DPO-n, viszont ovu napján nem tudtunk együtt lenni. Előtte két nappal voltunk együtt. Csináltam ma egy predit ami sajnos totál negatív. Bár tudom ez most még korai, de reménykedtem. Viszont nekem nem szokott fájni sosem a mellem és a hasam ilyenkor. Ma eléggé fájdogált mindkettő. Szerintetek ez lehet jel? Utolsó, ezek milyen tesztek? Gratulálok nektek :)
2020. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/144 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező köszönöm szépen.😘


47es/Kirepa

Köszönöm szépen,ezek x-epil tesztek,ilyen volt itthon elaőnek,így ezt vettem,hogy lássam erősödik-e.

Sokan vannak,akiknek nem ovuból,hanem ovu elöttiből lett baba,próbáld meg a 12.napon,vagy próbáld kivárni a nemvárt napját.

Nehéz lesz az biztos,de kitartást hozzá. :)


Sajnos az a baj,hogy mindig lehet más tünetet produkálni,így ezt nem lehet előre tudni,hogy menzesz lesz vagy baba,de drukkolok nagyon,hogy baba legyen. 😊🤞

2020. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:

Nos, nekem megjött. Ráadásul olyan pms tünetekkel és olyan brutális görcsökkel, amiket már évek óta nem tapasztaltam. Közben rájöttem, hogy szerintem az én "ovus tüneteim" néhány nappal korábban lehettek, mint a tényleges ovu, így elszámoltam magam. Következő ciklusban tesztelek, hogy lássam tényleg így van-e. Tök érdekes így 30 évesen megismerni a testem jeleit. :D


Sz.

2020. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt a nem várt napja. Mai Xepil tesztem :



[link]


Talán picit mintha... Bár már nem reménykedek

2020. szept. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!