Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 7.dpo-n. Más...

Ma vagyok a 7.dpo-n. Más valaki esetleg? Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Van valami tünetetek? Mikor teszteltek?

2020. szept. 16. 17:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/144 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem sajnos negatív a predi :( Hamarosan megjön. De nem baj, új hónap, új remény. Nektek azért drukkolok!
2020. szept. 19. 19:53
 32/144 anonim ***** válasza:

4 nappal a nem várt előtt, nekem is negatív lett a predi early. Egy icipici reményem azért maradt, de ha nem most akar jönni, hát nem jön. Hajrá a következő hónapban! :)

Sz.

2020. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/144 Barbie03 ***** válasza:
Na nekem ma megjott 3 nappal elobb. Szoritok es drukkolok annak akinel meg van remeny :)
2020. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/144 anonim ***** válasza:

V vagyok.

18.án volt a nemvárt napja,nem jött meg azóta se.

Pénteken még semmi se látszott a teszten,tegnap már derengett valami de nem vettem pozinak,ma meg pozitív lett a tesztem. 🥰🙈

El sem hiszem,2 nap múlva tesztelek még egyet,remélem erősödik.


[link]

[link]

2020. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/144 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony pozitív 🥰 gratulálok 🤗 Hányadik ciklusnapon lett negatív illetve pozitív? Volt valami tüneted? Mesélj 🤗
2020. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/144 anonim ***** válasza:

35ös.

Köszönöm szépen.🥰😘

Igazából nem tudom az ovu napot,így csak annyit tudok hogy 18.án volt a nemvárt napja,de nem jött meg mai napig,gondoltam ellövök egy tesztet.

Lehetséges később fogant meg,tegnap még alig látszott valami a teszten,így már nem reménykedtem semmiben éa görcsöl/t is a hasam folyamatosan,ami érdekes hogy a köldököm alatt,a menzesz elött meg a petefészkeim fájtak mindig.

2x beszédűltem,folyamatosan hányingerem van,sokkal jobban érzem az illatokat mint elötte,ami nem feltétlen mindig jó.😅

2020. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/144 anonim ***** válasza:

13as vagyok, meg 35ös ma vagyok a 29.ciklusnapon,tegnap előtt csináltam egy 25ös xepil tesztet negatív volt! Holnapra nem várom, gondoltam péntekig kibírom a tesztelést ha nem jön meg nem birtam... 😅 Derék fájás kb 10 napja, szúrkálás, mindjárt megjön érzés! Ma reggel előttem egy facelle 10es tesztet full negatív néztem 5 percig majd nagy sírás közepette kidobtam a kukába, indult a nap! Keltettem a gyerekeket, szipogtam közben.. Elmentek a suliba gondoltam egyet jött egy érzés és kiszedtem a kukából a tesztet mondom megnézem és úristen két csík, megint bőgtem ez most mi???? Belinkelem..

[link]

Folyamatosan wcre járok a folyásom figyelem és krémes fehér pedig menzesz előtt mindig vizes... Szúrkál érzem a pocim sokszor a köldök alatt a hüvelyig kisugárzik!

3baba lenne (12 éves, 8éves van) tavaly augusztusban volt méhen kívülim sajnos a jobb oldali petevezetéket kiszedték későn vették észre majdnem ott maradtam én is 😢 azóta nem jött össze! Reggel csinálok majd mégegyet, de akkor ez most vajon azt jelentheti??? 🥺

2020. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/144 anonim ***** válasza:
Reméljük, de azért ne éld bele magad nagyon. Gondolom jó sok idő eltelt mire rápillantottál újra. Írd meg a holnapi eredményt, szurkolok! :)
2020. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/144 anonim ***** válasza:
Fél óra tuti, de még sosem láttam eddig ilyet, pedig jó sok teszten túl vagyok már életembe....
2020. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/144 anonim ***** válasza:

Ez elég biztatóan néz ki 35-ös ☺️

Szerintem reggel is dupla csíkos teszted lesz!!! 🤞

2020. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!