Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvennéd álmaid babakocsiját...

Megvennéd álmaid babakocsiját ha még nem vagy terhes?

Figyelt kérdés

vagy csak talán az vagy?

[link]


2010. aug. 5. 13:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem venném meg.Ha nem vagyok terhes még felesleges.

Mert mi van ha mire terhes leszek olcsóbban jutok hozzá?

Erre szokták azt mondani szerintem: "mindent a maga idejében." Ezt tapasztalatból írom.Tesómék megvettek egy babakocsit 35 ezerért.Mikor én pár év múlva terhes lettem ugyan olyan babakocsit vettem (totál véletlenül :D)jóval olcsóbban!De ha te szeretnéd akkor természetesen úgyis a te döntésed!Szép napot!Szia! :)

2010. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én sem vettem volna meg. Nem csak a szine és a márkája miatt, mert igazából számomra egyik sem a leglényegesebb. Hanem mert kismamaként rengeteg helyen fogsz babakocsit nézni, látni, a sok sok minden mellett. Mindig fogsz szebbnél szebbet találni és olyat is ami álmaid kocsija. Ráadásul ebben a kialakításban többféle, jobban ismert kocsi létezik és mindig van valahol akcióban.

35 hetes kismama

2010. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én babonából nem venném meg.
2010. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A Firstwheels tényleg nem no name ... csak azért mert itthon nem ismert.


De hogy a kérdésre válaszoljak, egyrészt tényleg nagyon fekete, a gyerek fel fog benne forrni, másrészt talán lesz még alkalmad ilyet venni, ha megvan a baba. Ha nem hát van sok más fajta babaocsi, pl. mi 40 ezerért vettünk hordozóval újat (nem gagyi) és tökéletes meg vagyok elégedve vele. Valahogy én is vonakodnék megvenni előre űgy hogy még nem vagyok terhes.

Bár az ára kétségkívül jó.

2010. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én megvettem álmaink babakocsiját 100 helyett 30ezerért.És nem bánom.El van rakva és ha jön a pici csak előveszem és átmosom.
2010. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
Rossz ómen!!
2010. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Aki hisz a babonákban.
2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Amúgy én ezt vettem meg:

[link]

2010. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ! Babakocsi marad az egyik fő ok a színe :)

meg a babona ....

2010. aug. 5. 18:15
 20/23 anonim ***** válasza:

No meg az is benne van a pakliban, hogy ikreid lesznek...

Amúgy én se venném meg.

2010. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!