Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennéd ezt a pihenőszéket...

Megvennéd ezt a pihenőszéket babádnak?

Figyelt kérdés

[link]


Napokban születik majd meg a kisfiúnk, és mindenféleképpen szeretnék neki pihenőszéket. Ha megyünk valahova (pl.: nagyihoz) akkor ebben 2-3 órát elaludhat? Mert tudom, hogy nm jó ha a hordozóban alszik, azért is gondoltam ilyenre. Kb 2 hónapos korától tervezem majd használni.


2011. máj. 31. 10:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A babák nagyon szeretik, mert kilátnak belőle, de nem feltétlenül tesz jót a gerincüknek, ha sok időt töltenek benne.
2011. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekünk nem ilyen volt, de szerintem ez nagyon jó, és sokáig tudja használni.


Mi is kb 2 hós kortól tettük bele, de ritkán aludt benne. de ebben a korban jöttek a félórás bealvások és néha hagytam benne aludni. amiért jó volt, mert kilátott belöle, de nem ült. élvezte. amikortól elkezdett forogni, csúszni (4-5 hós korától) már annyira nem akart benne lenni, de etetöszékként is jó volt míg nem tudott biztosan ülni.


nézd meg személyesen is valahol, ha tudsz vigyél magaddal egy anyukát.

2011. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hű de kafa! :) Én megvenném. Kicsit borsos az ára de én is imádom a Fisher Price termékeit. Gratulálok a babához, hajrá!
2011. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hasonló van nekünk is, 6 hetesen már beletettem. Most 3 hósan napközben két etetés között 20-30 percet alszik, és van, hogy a székben, mert ha ringatva alszik el, nem ébred fel a rezgő székben. :) Nagyon szereti, most már a játékokkal is játszik. Ja, és a hasfájását is el tudja ebben felejteni. :)

Csak javasolni tudom.

Sok boldogságot a babához!

2011. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Negyed ennyiért tudsz venni ilyent használtan is tesz veszen , nagyon szépeket ki lehet fogni.

2-3 órát azért nem biztos , h altatnám benne, ha valahova mentek és ott nincs kiságy , akkor lerakod egy ágyra, ahonnan nem tud leesni, csak ezért nem kell ilyen drága pihenőszéket venni.

2011. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem volt, de 2 percet nem volt benne, aztán kinőtte. semmi értelme, szerintem hamar elunják. legalábbis ez az én tapasztalatom.

altatni a babakocsiban, ha idegen helyen vagyunk.

2011. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyanilyenünk van!

Pár hetesen vettük, mert nagyon hasfájós volt.

Borzasztó jó szolgálatot tett ebben az időszakban. Ha a legkisebb állásba teszed (2.kép), majdnem vízszintes, sőt. A babám még ebben az időben olyan pici volt (pedig átlag méretekkel született: 3600 gramm, 55 centi) hogy az ülőfelületig ért a lába. Szóval a háttámlás részén bőven elfért, így nem görbült ívbe a gerince.

Később, amikor már elkezdték érdekelni a játékok, előszeretettel ütögette a lila vizilovat, és a barna majmot rajta.

A hozzátáplálás elkezdésével ebben etettem, és hogy mégjobbat mondjak, a mai napig van, hogy ebben eszik. Van etetőszékünk is, de 1 alkalommal etettem volna benne, de egyszerűen nem maradt meg benne.

A mai napig, ha felmosok, vagy tusolok ebbe teszem bele, és tök jól elnézelődik, pedig elég aktív baba.

Valamelyik nap a foga miatt egész nap visított, se a megszokott módon, se ölben, sem ringatva nem volt hajlandó elaludni délután. Beletettem ebbe, löktem rajta párat és aludt is.

Tudom, hogy húzós az ára, mi is újonnan vettük, de nagyon megérte. Az egyik legkihasználtabb dolog amit vásároltunk. Én szívből ajánlom.

Praktikussága mellett, szép színes, figyelemfelkeltő darab.

üdv: 14 hónapos kislány anyuja

2011. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van. Lényegében majdnem ilyen csak más a színe és zenél az egyik játék rajta. 1 évvel ezelőtt azt a fajtát lehetett kapni. Nagyon szereti a kisfiam. Minden nap beleül. A rezgő funkciót is kihasználtuk maximálisan a hasfájós időszakban. Csak ajánlani tudom.
2011. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekünk ilyen van: [link]
2011. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is frisher price van. Sajnos babám már kinőtte, denagoyn imádta. Rezgett, zenélt, forgott, pörgött. Imádta. Jókat aludt benne, sztem nagyon nagy találmány. Mindenképp megvenném!
2011. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!