Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ez a babakocsi? Megvennéd?...

Jó ez a babakocsi? Megvennéd? Hordozónk van.

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az első kerekei nem azok a nagyon picik, akkor igen meg.
2011. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami nem derül ki számomra, hogy 2 irányból tolható e?!még nem láttam élőben.
2011. aug. 23. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy irányból tolható. A sportrész oldala ki van hajtva a vázra vagy hogy, és azt nem hiszem, h fordítva is be lehetne tenni. Ha átfordíthatós lenne a tolókar, azt meg írnák. Szerintem nem az.


Amúgy véleményem szerint 70 ezer sok értem. Ennyiért már 3 részeset is lehetne venni. Plusz ha a sport (majdnem) vízszintig dönthető, akkor lehet, h a mózes is fölösleges lesz.

2011. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik, és mellette túl drágának is.

A második válaszolóval értek egyet, mi tök jó minőséget vettünk kevesebbért, és az még át is fordítható.

2011. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Mit vettetek?
2011. aug. 23. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk:

[link]

2011. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak egy irányból tolható.

Mi titi triton márkájút vettünk.Van belőle 2in1 amihez nincs hordozó..Ez mindkét irányból tolható!:)

2011. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!