Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvennéd álmaid babakocsiját...

Megvennéd álmaid babakocsiját ha még nem vagy terhes?

Figyelt kérdés

vagy csak talán az vagy?

[link]


2010. aug. 5. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az, de ha ennyiért lenne és valóban ez tetszene, megvenném. Pénzt nem kér (mármint a kocsi), a garázsban elférne.
2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

én nem.

de ismerek olyat aki igen... eladta két héttel szülés után.

olyat is ismerek aki azért vett terhesen olcsó -cora- babakocsit mert azt hitte szegény lesz mire megszületik a gyerek - váratlanul felmondtak neki- és mire megszült eladta mert nem vált be...


inkább ne vedd meg. a legtöbben az 1x -i anyaságiból veszik meg azt a 6. hét környékén megkapod addig meg jó a hordozó is ha mentek valahová.

2010. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ha ez lenne álmaim babakocsija akkor én biza megvenném.

ezeknek az ára csak feljebb és feljebb megy. elfér a garázsban amíg nem kell. ennek igazán jó ára van.

2010. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez a kocsi fekete, ha jól látom. Tudod, hogy nyáron milyen nagyon felforrósodik a huzat a napon? A gyerek meg fog főni benne. Ezenkívül noname babakocsi, ami azt jelenti, hogy ha elromlik rajta valami, megsérül akkor dobhatod ki a kukába az egészet, mert nagyon kicsi az esélye annak, hogy lesz alkatrész. Nagyon nehéz kocsi, ezzel buszra, villamosra nem fogsz tudni felszállni. A boltok nagy részébe sem fogsz vele beférni, mivel olyan széles, hogy a bevásárlókocsinak fenntartott bejárón tuti nem tudod áttolni és megemelni sem, ezt garantálom.

Én egészen biztosan nem venném meg, de te tudod.

2010. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! A neten rákerestem a kocsira elég drágák. Igen a színe miatt is habozok olyan mintha koporsóba tenném a pici babát :(
2010. aug. 5. 13:18
 6/23 anonim ***** válasza:
Megvenném a kocsit,ha valóban álmaim kocsija és ha van hol tárolnom.Ezt a kocsit viszont tuti,hgy nem venném meg,bár az ára tényleg jó.Fekete,ez ugrott be nekem is azonnal,hogy rettenetesen melege lesz benne a picinek,ez csak úgy szívja a napot,ez a szín.A többi jellemzőjét nagyon jól elmondta a másik kommentes.Amit még hozzátennék,hogy a kerekei sem a legtökéletesebbek.Nagyon vékonyak,én vastagabb kerekeset vennék,az bármilyen terepen elmegy,ezzel még lesz bajod.
2010. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Akkor csak nem álmaid babakocsija, ha a szín nem jó :)

Egyébként ha tényleg ez lenne álmaid babakocsija, akkor szerintem megérné megvenni. De ha nem vagy biztos benne, akkor nem ,mert később rágódni fogsz a rossz döntéseden!

2010. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azt akartam irni hogy semmiképp ne vedd meg előre,aztán megláttam a babakocsit...meg az árát...ha tényleg ilyen állapotban van és ennyiért,egy percet se gondolkozz,még ha el is adod később,akkor is megéri
2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én nem. nem lenne lelkierőm nézni az üres kocsit, ha pl. valami miatt nem jönne a baba.
2010. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Hogy no name babakocsi lenne a firstwheels??:-)na ne má!
2010. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!