Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont azon a napon kellene...

Pont azon a napon kellene nődokihoz mennem, amikor elvileg a pé-m lesz.Gyereket akarunk már egy jó ideje, de nem jött össze. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Most egy új dokihoz megyek aki gondolom megvizsgál. De akkor most ne szeretkezzünk pé előtt?? Vagy ilyenkor mi van? Vizsgálat előtt hány nappal lehet még szeretkezni?
2008. nov. 24. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy a doki előtti napon nem szabad
2008. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hat en ezen sose paraztam. nem tudom miert nem szabad, sose hallottam, hogy nem szabad.

az, hogy latja talan hogy szerelmeskedtunk? és? no vagyok, a parommal elek, és még gyereket is szeretnénk, nem hiszem, hogy ez olyan kiakasztó lenne barkinek is.

szerintem nyugodtan.

El sem tudom kepzelni mit lathat, amit amugy nem..

2008. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A doki előtti nap szerintem sem jó, ugyanis kb egy nap kell, hogy a feles spermák kiürüljenek... Semmi mást nem zavar amúgy be, mint a hüvelyi nyákot, bár szerintem a doki megneszeli, hogy mitől más...

Szerintem ha 2 nappal előtte szeretkeztek, majd a vizsgálat után, az tökéletes. A beért petesejt a tüszőrepedés után még 24 óráig min életképes, azaz megtermékenyíthető, a korábbi spermák meg kb 3-5 napig várakoznak a petesejtre! Nagyon nehéz eltalálni a peteérés pontos napját! Nálam pl vagy nagyon korai volt a peteérés, vagy nagyon késői, amikor sikerült!

2008. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!!
2008. nov. 24. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan legyetek együtt, nehogymár ezen múljon, és ha a doki rákérdez, akkor mondd el neki , hogy pont mostanra számoltad a peteérést és nem akartad kihagyni.

Meg fog érteni, hiszen éppen azért van diplomája, hogy neked segítsen, nem azért hogy vitázzon.

A kenetmintából amit fog venni, pedig természetesen elkülöníthetőek a dolgok, de nem spermát keresnek benne, hanem problémás anyagokat.

Szóval ne hagyd ki!

2008. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy doki kedvéért sem hagynám ki! :-) Hajrá, ő is csak ember, a cél pedig közismert: baba! :-)
2008. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki. Mi van akkor ha rájön? Semmi. Nekünk sajnos pont a spermavizsgálat előtt "4 nap szex nélkül" esett pont a pé. idejére.
2008. nov. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!