Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik! Ha terhes...

9 napja késik! Ha terhes vagyok mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hetesen mentem-de a doki szerint ez is korai volt.De ha a teszt pozitív,menj el nyugodtan
2008. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első alkalommal milyen vizsgálatokat végeznek el?
2008. nov. 24. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először benyúl a doki,így megállapítja zárt e a méhed,vagyis terhes vagy e?Aztán ha nincs 1 éven belüli rákszűrés vizsgálatod kenetet vesz,amiének az eredményéért 1 hónap múlva kell menni.Legközelebb valószínű ultrahangra fog behívni.Kb 6 hetesen lehet "hallani" a magzat szívhangját,de ha előbb mész az se baj.
2008. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem tudom ki, hogy van vele, de az elmúlt pár napban mikor együtt voltunk a párommal kicsit fájt!Az jelent valamit?
2008. nov. 24. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

gratulálok

nekem az első vizsgálat csak hasi u.h. volt, és 4hetes terhességet állapítottak meg.

10nappal később már szívhang is volt.

úgy látszik ezt is doki válogatja.

2008. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én december elején megyek a 12. heti UH-ra, de eddig a doki nem vizsgált meg. Azt mondta, hogy majd a 12. hét után, de eddig volt már két hüvelyi UH-m
2008. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen az a hüvelyi ultrahang?
2008. nov. 24. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát egy hosszabb rúd szerűséget dugnak be a hüvelyedbe, de nem túl vastag, kb. mint egy virsli, legalábbis én úgy láttam. A rúdra tesznek óvszert, hogy nehogy elkapja valamit, és azt a zselét, amit egyébként a hasadra kennek rendes UH alatt. Csak az a kellemetlen benne, hogy utána egyből nem tudsz megmosakodni és mire hazaérsz elég zavaró az a zselé odabent.
2008. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!