Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete késik, van 2 pozitiv...

2 hete késik, van 2 pozitiv tesztem, holnapra vagyok bejelentkezve orvoshoz! Lát már valamit? Öszintén saját magam megnyugtatására is szeretnék elmenni! Pl:hogy miket szedjek, meg egy picikét jobb oldalt fáj a hasam! Mit szoltok?

Figyelt kérdés
Attol félek ha csak jövö héten megyek el,akkor nehogy addig baj legyen!
2009. jún. 30. 19:09
 1/4 Kathrin01 ***** válasza:
Szerintem már látni fog valamit, mert kb. a hatodik hétben lehetsz és így már talán szívhang is lesz. Ne aggódj, minden rendben lesz, én az Elevitet szedem, de van többféle magzatvédő multivitamin, na meg persze amit a doki mond. Boldog babavárást!
2009. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gratula! :)Én is tuti mennék, biztos ami biztos:)
2009. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha 2 hete késik azt 6 hetesnek szmálják. már az 5. héten is látnak kb 1 cm-t, de a 6. héten álltalában van szivhang.

32

grat

2009. jún. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2009. jún. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!