Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nap múlva érdemes orvosho...

Hány nap múlva érdemes orvoshoz fordulni, ha késik a menzesz? Általában 30 napra jön meg, de ma már a 33. napom volt és semmi görcs, csak fájnak a melleim.

Figyelt kérdés
Görbém ilyen: [link] Png
2010. okt. 7. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
én egy hét késés után csináltam tesztet.
2010. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tudom megnyitni, linkeld be újra
2010. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2010. okt. 7. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! 2 hetes késésnél fog látni az orvos valamit az ultrahangon :) Persze vér és vizeletvizsgálatot előtte is tud csinálni, de én 5. nap késés előtt nem mennék, na meg már lehet kapni otthoni teszteket, te is meg tudod csinálni, már kimutatja ha baba van, egyébként szép a görbéd :)
2010. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tesztelj!
2010. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a görbe elég babásnak néz ki, szerintem is csinálj egy tesztet!

És oszd meg velünk is!:)))

2010. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
húú, megnéztem a görbédet, szerintem tesztelj, nagyon úgy néz ki, hogy kisbabát vársz!!
2010. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha biztos akarsz lenni benne, hogy terhes vagy, akkor menj el egy ultrahangra! A baba még nem látszik kb. két hétig, de a petezsák és a megvastagodott méhnyálkahártya már igen.
2010. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy meg fog jönni, bár nem görcsölök, hanem olyan tojásfehérjés bő folyásom van. Bár én a menzi előtt mindig száraz szoktam lenni. Még megvárom a hétvégét és jövő héten tesztelek.
2010. okt. 8. 22:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma délután teszteltem egy pozitívat, egyforma sötét volt mindkét csík. És megvan minden tünetem hányinger, nem tudtam csak keveset enni, mert ha kimegyek a konyhába rosszul vagyok. Gyomorégés, gyomorsavam is feljött.
2010. okt. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!