Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére lehetek...

Negatív teszt ellenére lehetek terhes? Volt már ilyen? 1,5hete késik, és van egy negatív tesztem. De akkor miért késik? Mennyi idő múlva menjek orvoshoz, ha még mindig nem jönne meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én helyedben pár nap múlva tesztelnék még1-et. Ha az is negatív lesz, akkor elmennék mielőbb orvoshoz!
2010. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj ujra.Ha az is negatív,menj dokihoz..Attól még lehetsz terhes hogy negatív..Jó ha minél előbb lát orvos..
2010. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 1,5 hete késik és negatív volt a teszt, akkor más van a háttérben valószínűleg. Ha nem jön meg így is úgy is el kell menned orvoshoz, lehet hormonzavar vagy bármi más.

Csak leírom, hogy nekem az elmaradt menzeszem napján (azaz ovu utáni 14. napon) 410 U/l volt a HCG a véremben, ami naponta-kétnaponta megduplázódik. Még ha sokkal kevesebb termelődne a kérdező vérében, akkor is olyan mennyiség lenne, amiből már bármelyik otthoni teszt kimutatja.

2010. okt. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és mitől lehet hormonzavar?első gyerekem egyből összejött gyógyszer abbahagyása után, most meg meg se jött.
2010. okt. 25. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt 2 hónapja. 2 hetet késett a mensim, és valószínűleg pszichésen vonzottam ezt be... Azóta lenyugodtam és napra pontosan megjön... Sajnos van ez így, hogy annira akarjuk, hogy ne jöjjön meg, hogy nem is jön... De nem baba miatt. :( Mindenesetre nem zárható ki, hogy nincs probléma, szóval orvoshoz érdemes elmenni, ha még 1-2 hét után sem jön meg. Amúgy én 2 éve abbahagytam a fog.gátlót, utána is napra pontosan megjött, viszont mikor idén hagytam abba, felborult és pár hónapig össze-vissza jött meg... Furákra képes a szervezet, nem mindig reagál ugyanúgy... :) Csak nyugi, az sokat segít!!! Ha az első baba olyan könnyen összejött, össze fog jönni az a második is. :)) Szurkolok!
2010. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!