Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát de...

Nagyon szeretnék kisbabát de valahányszor felhozom a páromnak elkezd velem ordibálni. Nem tudok vele beszélni igazából erről a témáról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem. Úgy látszik más is ugyanebben a cipőben jár mint én...
2010. júl. 30. 11:11
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek szerint sokan vagytok egy cipőben valóban:)


Nem tudom...

Hál istennek az én férjem nem ilyen.

Vannak férfiak akiknek eleve nem fér bele egy gyerek az életükbe.Vannak akik nem nőnek fel soha az apasághoz.

Mert ugye apának lenni nem csak azt jelenti,hogy szexelek egy jót és "felcsinálom" a partnert.Egy gyereket nem lehet visszatenni a polcra,mondván na most játszottam vele kicsit de meguntam majd holnap előveszem.

Lehet a te párod pont ilyen típus aki odzkodik a babáktól.

Elég régen vagytok együtt ahhoz,hogy tudja mit akar.Felnőttek vagytok önálló döntési képességgel.

Szerintem nem tőle lesz gyereked ha lesz majd.

2010. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek az előtte szólókkal!!szerintem hagyd el még ma!!!!nem kell várni egy percet sem,mert akkor csak mentséget találsz neki újra-meg újra.és ezzel csak húzod az elkerülhetetlent!tuti hogy egy éven belül megtalálod azt a férfit aki megérdemel téged.és max 2-3 éven belül lehet babád.és boldogabb is leszel ha olyan férfitól lesz gyermeked akivel őszintén szeretitek egymást.

mert lehet a mostani párod nem is szeret igazán,csak egy biztos pont vagy neki.és te ?szereted őt biztosan?mert lehet hogy szereted,de nem szerelemmel.nem csak megszokás az egész?gondolkodj el és lépj minél előbb!

majd írj mire jutottál!

2010. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Szegény gyerek, milyen élete lesz?

Nekem csak mindig azt mondogatták, hogy fiút akartunk, fiút akartunk, hát az is rohadt szar volt.

A gyerekednek azt fogja mondogatni, hogy nem is akarta?

Mit fog érezni az a szerencsétlen, hogy jobb lenne meghalni?

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar gyereket? Anyagi oka van vagy más? Mondd meg neki hogy neked ez a téma fontos, vagy tudtok tárgyalni érdemben, vagy elhagyod.

EGy férfi nem tudom, hogy miért nem akar gyereket, nem ő hordja ki, szüli meg és zömében nem is ő foglalkozik vele, akkor meg mi a franc baja van?

2010. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ordibál veled, kérdezd meg tőle, hogy mi a baja, és hogy ha nem most, akkor mikor szeretne, vagy egyáltalán akar-e. Mert te szeretnél. Mondd el neki, hogy neked ketyeg az órád, és ha szeret, akkor most mondja meg mit akar, mert te már nem tudsz várni. Én így csináltam, én akkor 26 voltam, és párom nem akart. Azt mondta, még nincs rá kész. Aztán mikor betöltöttük a 30-at( egyidősek vagyunk)akkor bejelentette, hogy mostmár lehet. De mára 33 vagyok, és mé nem sikerült, kínlódunk, orvoshoz járunk, és semmi nem hoz babát. Ha akkor belefogunk, lehet már meglenne, így meg ki tudja, hogy mikor jön össze. Nagyon siess, mert nem biztos, hogy egyből összejön! Üdvözletem: Andi.
2010. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!