Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnék kisbabát de...

Nagyon szeretnék kisbabát de valahányszor felhozom a páromnak elkezd velem ordibálni. Nem tudok vele beszélni igazából erről a témáról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szülj neki gyereket, tiszta sor, hogy nem akar. keress olyat, aki szintén szeretne családot! Ha még beszélni sem hajlandó erről, akkor elég gáz. És hogy ordít veled, az meg felháborító.
2010. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan véleménykülönbség, ahol én elviselném, hogy méltatlan módon beszéljen velem a párom. LEgyenek magasabbak az elvárásaid a pároddal szemben, mert az, hogy ordibál, semmilyen körülmények között nem fogadható el! Még akkor sem, ha ténylegesen rosszat csináltál, nem hogy akkor, amikor a közös családotokról beszéltek. Őszintén remélem, hogy meg tudjátok beszélni, de kevés esélyt látok rá. Talán egy megértőbb társat kellene keresned.
2010. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ordibál? Miért? Ha nem akar még csak hallani sem a témáról, ráadásul nem tisztel meg azzal sem, hogy meghallgassa a véleményedet/mondanvalódat, nem kész az apaságra, de lehet, hogy még a kapcsolatotok mélységén is el kell(ene) gondolkodni. :(
2010. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

-ha most nem tisztel meg azzal hogy emberi hangon beszél veled később mi lesz?


-ha van olyan téma amiről nem lehet vele beszélni kár is a továbbiakért.


az előző válaszolókkal értek egyet. nem érdemel meg téged.

2010. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lassan már 5 éve vagyunk együtt és szerintem normális dolog, hogy 29 évesen már gyereket szeretnék. Egyedül nem szeretnék maradni de tudom, ez sem megoldás, hogy egy ilyen emberre pazarolom a drága időm...
2010. júl. 28. 11:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedüllét tényleg félelmetes dolog, de egyet mérlegelj: ha vele maradsz minden ilyen marad, ha kockáztatsz, lehet, hogy pár hét-hónap és sokkal, ezerszer boldogabb leszel, mert olyan ember lesz melletted, aki szeret és megbecsül és akit érdekelnek a vágyaid és érzéseid, és még ha nem is ért egyet, meghallgat és kulturáltan vitázik adott témáról. Szerintem mérlegelj magadban, túl fiatal vagy még feladni a vágyaid és alávetni magad valaki más akaratának, aki ezeket nem tartja tiszteletben!
2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a hasznos válaszokat.
2010. júl. 28. 11:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok: én is 29 éves voltam, amikor véget vetettem a 11 éves kapcsolatomnak, mert be kellett látnom, hogy az, akivel együtt élek, nem társ. Pár hónappal később megismerkedtem a férjemmel, akivel újra kezdtem az életemet, most várjuk a 3. babánkat.

Visszagondolva a múltra, csak egy dolgot sajnálok: hogy nem léptem korábban.

Tudom, hogy nehéz kilépni a megszokott életünkből, de hidd el, hogy megéri, hisz Neked is olyan társra van szükséged, aki tisztel, megért, odafigyel rád és szeret.

Sok sikert!

2010. júl. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarolj el további éveket erre az emberre. Valahogy határozd el magad és lépj ki ebből a 30. születésnapod előtt. A mélyben - gondolom - Te is tudod, hogy ez nem az igazi. És ha gyereketek lenne, az se mentené meg a kapcsolatotokat. Ne akarj tőle gyereket, ha nem lehetsz biztos benne, hogy akár csak 10 év múlva együtt lesztek boldog szülei a gyermeknek. ahogy az előző válaszoló írja, hogy sajnálja a 11 évet, szerintem úgy fogod te is sajnálni ezeket az éveket, ha nem lépsz időben.
2010. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Te írtad ki ezt a kérdést is?


Mert ott már válaszoltam,hogy le kéne ülnötök a pároddal megbeszélni a kapcsolatotok komolyságát.

Lehet tényleg vesztegeted az idődet egy ilyen pasira nem?

2010. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!