Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A spontán vetélés milyen...

A spontán vetélés milyen tünetekkel jár?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én görcsölgettem és véreztem erősen. Mintha megjött volna, csak sokkal erősebb volt.
2010. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez volt nálam is...
2010. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem. Nekem barnás folyással kezdődött, ami elég sokáig tartott (3hét, de a doki azt mondta még olyan kicsi a terhesség, hogy úgysem tud mit tenni), aztán elkezdtem vérezni, amiben sok alvadt rész volt. Akkor görcsölgetett picit, de nagyon enyhén.
2010. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Remélem nálad nem ez áll fenn! Ha bármi gyanús menj orvoshoz, hátha tud segíteni! Inkább sokszor feleslegesen, mint egyszer ne menj és baj legyen!

Remélem minden rendben lesz!

2010. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jel nem volt, viszont elájultam. A párom kapott el, alig tudtak belém életet lehelni, aztán fél óra múlva vér, mentő, kórház ...
2010. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eszo ***** válasza:

én egy hétig csak barnázgattam..aztán hirtelen jött a vérzés..nagy darabokkal..és ettől nagyon begörcsöltem..engem is kórházba kellett vinni..sajnos műteni kellett! 5 és fél hetes voltam!


Tényleg menj kórházba, ha van esély a vetélésre!!!

2010. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!