Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a súlyom miatt...

Lehet, hogy a súlyom miatt nem jön a babó?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok és 83 kg, erős csontozatú, de van rajtam most egy 10 kg súlyfelesleg. Lehet, hogy ettől nem esek teherbe?
2008. nov. 18. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a súly nem vészes. szerintem nem emiatt nem jön a babó. Mióta próbálkoztok? Voltál már kivizsgáláson???
2008. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.terhességemet 15kg plusszal kezdtem de elötte fogytam egy keveset

2.terhességem elött fogytam 25 kg és igy is 5 kg plusszal kezdtem

köze biztos van a sulynak de nem annyi mint az orvosok szajkozzák hogy fogyj le

2008. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, ahhoz még korainak tartom a dolgot. Májusban volt egy miss ab-om, aztán tartottunk 3 hónap szünetet és augusztus vége óta nem védekezünk, de azóta semmi. Pedig az első abban a pillanatban összejött, ahogy nem védekeztünk.
2008. nov. 18. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hari, de ez butaság.


Én 170cm voltam az első terhességem előtt és 92kg. :-(

Már van egy 21hónapos manóm.

Januárban ismét teherbe estem, de sajnos elvetéltem. :-(

Most ismét beindítottuk a babaprojektet. 104kg vagyok :-(

Tudom, hogy fogyni kellene, de vannak nálam nagyobb darab kismamák is. Ne aggódj, és ne görcsölj rá. Nyugi, biztos sikerülni fog. :-) Mondom én, pedig már nagyon szeretnénk hugit a kisfiamnak. :-)

2008. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem akkor csak várat magára a baba és nincs komoly baj! :-)
2008. nov. 18. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:

en 165 cm 86 kilós voltam, mikor teherbe estem.


szerintem egy kis felesleg (no nem annyi, mint az enyem, epp fogyoztam a babahoz, mikor "becsuszott" :))), de egy bizonyos bmi szazalek szukseges hozza.


mas lehet a gond szerintem, ha van gond egyaltalan.

2008. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!97 kg-al estem teherbe úgyhogy szerintem nem gond, de természetesen fogyni sohasem árt.
2008. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!