Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vélemén...

Megnéznétek a tesztem? Vélemény? Elvileg a 14. dpo; 29. ciklusnap. Lehet csak odaképzelem a második csíkot.

Figyelt kérdés

sziasztok! tegnap és ma is nagyon pici barnás folyásom volt; de ma reggel csináltam egy tesztet biztos, ami biztos alapon, mivel nem szokott késni a vérzésem. lefotóztam a tesztet, de a kép sajnos nem olyan, mint élőben és félek csak én képzelem oda a halvány csíkot...át tudná nekem tenni valaki negatívba, hogy tényleg ott van e? minden sasszeműnek pedig előre köszönöm a negatív ill pozitív véleményt, de azért drukkoljatok. nagyon köszi!


link:

[url= [link]


2010. júl. 19. 09:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
szia!mi a helyzet?
2010. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

hogy vagy ? mi újság?

nagyon drukkolok Neked.

2010. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

sziasztok Lányok. nagyon alacsony lett a HCG-m, most jövök a dokitól, és nagyon csúnyán vérzek - erős mensisen, nyálkahártya miegymás; nem engem választott ez a kis manó, lehet ezért volt olyan halvány a csík is


mindenesetre nagyon jól esik, hogy gondoltatok rám és drukkoltatok Nekem! remélem legközelebb összejön. és még mindig úgy vagyok vele, hogy ha bajnak kellett történnie, inkább most, mint később, azt nem bírnám ki :(

2010. júl. 22. 11:42
 34/43 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Remélem minél előbbsikerül egy Nektek való kismanó!
2010. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
sajnálom,ami történt!szorítok,hogy hamar összejöjjön egy másik baba.de nagyon jó a hozzáállásod.
2010. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

én is nagyon sajnálom, de arra gondolj, hogy ezzel az esettel a méhed nagyon sokat erősödik és a következő terhességnél nem lesz gond.

Mielőbbi sok sikert kívánok Neked.

2010. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

köszi Lányok, nagyon!!! igyekszem minél pozitívabban átvészelni.


Kedves Utolsó, ez igaz? egy korai vetéléstől erősödik a méh??! nem hallottam még róla, de jó lenne hinni benne, ha így van, köszönöm

2010. júl. 23. 13:45
 38/43 anonim ***** válasza:
igen, így van. szépen felkészül a következő megtermékenyített petesejt, vagyis ugye annak osztodótt alakjának a könyebb befogadására., beágyazódására.
2010. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy minden sikeres terhességet egy vetélés előz meg! Nem tudom, hogy mennyire igaz, de nekem is volt egy vetélésem és utána 2 hónappal megint terhes lettem és most itt forgolódik mellettem a picikém! Sok sikert kívánok!
2010. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdj el Folsavat szedni, és vitaminokat, erre a szervezetednek most nagy szüksége van, hogy a következő terhesség sikeres legyen.
2010. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!