Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vélemén...

Megnéznétek a tesztem? Vélemény? Elvileg a 14. dpo; 29. ciklusnap. Lehet csak odaképzelem a második csíkot.

Figyelt kérdés

sziasztok! tegnap és ma is nagyon pici barnás folyásom volt; de ma reggel csináltam egy tesztet biztos, ami biztos alapon, mivel nem szokott késni a vérzésem. lefotóztam a tesztet, de a kép sajnos nem olyan, mint élőben és félek csak én képzelem oda a halvány csíkot...át tudná nekem tenni valaki negatívba, hogy tényleg ott van e? minden sasszeműnek pedig előre köszönöm a negatív ill pozitív véleményt, de azért drukkoljatok. nagyon köszi!


link:

[url= [link]


2010. júl. 19. 09:54
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
10:19 - tényleg? nagyon aranyos vagy, kimondhatatlanul hálás vagyok Neked :) köszönöööööm
2010. júl. 19. 10:29
 12/43 anonim ***** válasza:

Én is látom a halvány 2. csíkot! Szívből gratulálok!

Fel tudnád tenni a negatívot?

2010. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Én is látom, de még elég halványka. És az tény hogy a képek nem adják úgy vissza az erősségét mint amennyire a valóságban látszik. Nekem sem volt olyan erős a színe a képen mikor próbáltam megörökíteni. Reméljük szerdán határozottabb lesz. Nagyon nagyon drukkolok! Majd írj!
2010. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Szia! 10:35-ös vagyok. Paintben így tudtam megcsinálni a színek invertálásával. Azt nem tudom hogy egyenlő-e a negatívval.


[link]

2010. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
És amúgy én látom rajta.
2010. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
10:35 - én sajnos analfabéta vagyok ilyen képszerkesztés terén, így Neked is köszi :) és én is látom a szürke háttérben a rózsaszínt...már csak várni kell akkor pár napot, és minden kiderül...mert tünetem a halvány barnás folyáson kívül semmi. mindjárt potyognak a könnyeim is, hogy ennyien válaszoltatok, írtó jól esik, nagyon régóta vártuk már
2010. júl. 19. 10:42
 17/43 anonim ***** válasza:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

boldog babavárást kismama!!!!!!:):):)


5+6 hetes kismama

2010. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ott a 2. csík! Szívből gratulálok! Timi
2010. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Bárcsak az én tesztem is csak legalább ennyire pozitív lenne! Gratulálok persze csak úgy halkan súgva! Próbáld másfajta tesztel reggeli vizeletbol lehet hogy másikon már szépen látható. Vigyázz magatokra. Boldog babavárást ! Meglásd egy hét múlva már virítani fog az a második csík is!
2010. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
15:15 - Neked is nagyon köszönöm :) persze csak halkan ;) sajnos tudom, hogy ilyenkor még semmi sem biztos, de egyszerűen nem tudok másra gondolni, de igyekszem nem beleélni magam...remélem tényleg nem fals pozitív, és pár nap múlva már erős lesz...szívből drukkolok Neked/Nektek; mielőbbi babavárást!!!
2010. júl. 19. 15:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!