Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Vélemén...

Megnéznétek a tesztem? Vélemény? Elvileg a 14. dpo; 29. ciklusnap. Lehet csak odaképzelem a második csíkot.

Figyelt kérdés

sziasztok! tegnap és ma is nagyon pici barnás folyásom volt; de ma reggel csináltam egy tesztet biztos, ami biztos alapon, mivel nem szokott késni a vérzésem. lefotóztam a tesztet, de a kép sajnos nem olyan, mint élőben és félek csak én képzelem oda a halvány csíkot...át tudná nekem tenni valaki negatívba, hogy tényleg ott van e? minden sasszeműnek pedig előre köszönöm a negatív ill pozitív véleményt, de azért drukkoljatok. nagyon köszi!


link:

[url= [link]


2010. júl. 19. 09:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Én is látom! Gratula!
2010. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szia! Én is látom a csíkocskádat! Drukkolok neked!
2010. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
sziasztok :( én ezt nem értem. ma reggel picit fájt a hasam, mire beértem a munkahelyemre egy vérfolt várt :S mit csináljak? menjek orvoshoz? nem fog kinevetni, hogy egy ilyen halvány csíkot terhességnek néztem ha nem az? vagy mégis az? vagy ez normális???
2010. júl. 20. 09:22
 24/43 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, pedig már annyira örültem én is az örömödnek! Ha tényleg meg is fogant a baba, akkor lehet, hogy nem tudott megtapadni, vagy eleve nem votl egészséges, nem lehet úgysem mit tenni, főleg ha már vér is van. Sajnos bele kell törődnöd. Timi
2010. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
elrohantam dokihoz, azt mondta a teszt ellenére, hogy holnap reggel vérvétel, tényleg ott van e és ha igen, akkor utána UH, hogy jó helyen van e...ajjajj:(...kemény pár nap lesz ez
2010. júl. 20. 11:59
 26/43 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, vagyis próbálj megnyugodni.

fontos, hogy pihenjél, és arra gondolja nem lesz semmi baj.

A vérvétel nagyon jó, mert pontosabb infot ad, hogy mennyi a véredben a HCG szint.

Ha gondolod, igyál, palástfű teát, nagyon jó, segíti a beágyazódást, emeli a progeszteron szintet.

10 év próbálkozás után nekem segített:-))

2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, pihenj sokat!!!

Írj majd, hogy mi lett az eredmény!

Én nagyon szorítok, hogy megmaradjon a babád!


A

2010. júl. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
En is szoritok neked nagyon.
2010. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a terhesség teszten a második csík pont a kontroll csík és ha az jon ki halványan, lehet, h nem jo a teszt. Nekem az elso csík volt halvány, a 2. mindig kijott azonnal.


16 hkm

2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Bocs, de fordítva néztem a tesztet, szerintem ez pozi.


16 hkm

2010. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!