Van itt olyan bevállalós anyuka aki 45 éves kor felett szült?
Aki eddig nem szült, az ne 45 fölött akarjon.
Te szeretted volna e anyukadat gondozni 20-25 évesen?
Tudom, te fitt vagy, tudom, 30-nak néznek mások...
Azért ez nem így van. Nem a bunkó kommentelőket akarom védeni, de senki sem kötelezhető arra, hogy gondozza a szüleit.
Én 30 vagyok, most vagyok kismama, de én is félek. Jobb lett volna fiatalabb koromban.
Én csak olyat ismerek, aki 39 évesen szült, kettőt is. Az egyik idegekkel nem bírja, a másik a kezdetektől nem volt olyan gondos. Cigizett, néha alkoholt is ivott, közölte, hogy már nem is kéne, utána beteg lett.
A harmadik ilyen tapasztalat az 40 körüli nő, ő nagyon szépen neveli, csak sajnos a gyerek nem egészséges.
Szóval én nem állítom hogy bármi összefüggés van ezek között, de az biztos, hogy nen merném, és megtiltanám a gyerekemnek, hogy ápoljon engem.
En az elsot 31 evesen, a masodikat 34evesen szultem. Szerettem volna elobb mindkettot, de nem jott ossze, plusz veteleseim is voltak. Harmadik baba nincs tervben, de ha 45evesen becsuszna, en bizony megtartanam, a korom ode vagy oda!
Tesomnak (lany) 39evesen csuszott be a masodik baba, ok csak egyet terveztek, de megtartottak, 10ev lett a korkulonbseg a gyerekei kozott. Imadjak egymast a testverek, tesomek meg orulnek, hogy van meg kivel ujra babazni! :)
Ismerek olyat aki most 47 és terhes.
De Fejős Éva is 49 évesen szült
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!