Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első babómat 2200gr-mal...

Ha az első babómat 2200gr-mal simán megszültem se repedés se vágás és mindössze 3óra 20perc alatt leforgott az egész szülésem, akkort van esélyem meg úszni a vágást most is, és hogy ilyen könnyen szüljek, vagy minden szülés más? Üdv.

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 14:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hogy kiegészítsem az előző válaszomat,nem dohányoztunk,és én 169cm vagyok a nővérem 171cm úgy hogy nem vagyunk alacsonyak én 53 kilóval kesztem és 75 tel mentem szülni nem voltam kövér hanem nagyon nagy pocim volt ja,és egy kicsit több volt a magzatvizem,a nővéremnek meg kicsi hasa volt és kövér volt,de... az unoka hugunk most szült pedig aszt hittem hogy el vetette mert nem nőtt a hasa,nem szedett vitamint nem járt rendszeressen dokihoz és mégis 3500gr és 54cm szült és nyagyon erős dohányos.tehát ha te egészségesen estél teherbe és a párodnak sem volt baja akkort ne aggódj,biszti nem lessz gond,soha ne azzal foglalkozzál ki mit mond,egy anya általában meg érzi ha valami baj van a babóval,remélem azért hasznos doklgokat tuttam írni!Üdv.
2008. nov. 12. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!