Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit altattak császárnál,...

Akit altattak császárnál, attól kérdeznémm, hogy milyen érzés volt egyből a hasi fájásra ébredni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 08:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" 2 spinálsisos császárom volt, de nem kaptam utána csak algopyrin tablettát, ha kértem. Nem hiszem, hogy attól függ mennyire fáj, hogy hirtelen jön vagy érzed, amint a remegéssel egyre jobban. Én az elvileg két egyforma műtétnek ezt a részét is totál másképp éltem meg.
2017. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hogy a bánatba ne függene attól, hogy 1 órával a műtét után azonnal érzed, vagy csak órákkal, 1 nappal később kezded érezni? Gondolod, hogy időarányosan nem enyhül az intenzitás? A spinál után mire érezni kezdi az ember, addigra a fájdalom-dömping és stressz nagy része már levonul.

ha nem így lenne, hidd el, altatás után is elég lenne bepöckölni egy algopyrint, nem pedig vénásan tolni a cuccot az infúzióba.

2017. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rohadt sz*r. Eleve ébredezni is rossz és még fáj is, mint az állat. Nekem akkor nyomkodta meg a nővér a hasamat, borzasztó volt.

Volt már régebben is egy hasi műtétem, így nagyjából tudtam mire számítsak, de akkor is...

2017. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utána olvasva, a spinális kb. 2-2 és fél óráig hat. Az biztos, hogy kb. fél órával azután, hogy kitoltak a szobába, kezdtem el remegni és tán még egy fél óra kellett, hogy végigmenjen és érezzem a lábam végét is. Persze mellbevágó altatásból ébredni bármilyen műtét után, de az is elég nagy stressz, amikor átéli az ember ébren. De nem versenyezni akartam, hogy ki szenvedett jobban, csak szerintem logikusan több tényezős a fájdalomérzet.
2017. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Engem a műtőben felébresztettek, ott láttam a babát is először, és azonnal éreztem a vágást, nem mondanám különösebben kibirhatatlan érzésnek. Én 2 óra hosszáig feküdtem mindössze, ekkor felkeltem , zuhanyoztam. Ezalatt a 2 óra alatt nekem nem adtak fájdalomcsillapitót, ez biztos mert egyáltalán oda sem jött senki, a férjem és a baba voltak mellettem.2 óra múlva jött egy nővér és kivette az infúziót. Nekem a felkelés sem fájt komolyabban és utánna sem. Köhögéskor volt rossz, ill a tüsszentést visszatartottam pár napig. Ez nekem mindkét gyerek születésénél igy volt, annyi különbség volt hogy az elsővel a szülés utáni napon kaptam fájdalomcsillapitó tablettát, a másodiknál azt mondták nem jár,(!) de ha van nálam saját gyógyszer azt nyugodtan bevehetem.De nem igazán kellett, összességében számomra ez az egész semmi volt.
2017. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tyűha...engem is altattak,de nem a fájdalomra ébredtem.Félig-meddig sajnos...

Arra ébredtem,hogy hánytam.Na gondolhatják,hogy megilyedtem,azonnal felfogtam,hogy itt most "szedték szét" és mi lesz a friss sebbel.

Semmi nem lett.Utána kaptam homokzsákot,nem éreztem fájdalmat.

2017. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!