Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akit altattak császárnál,...

Akit altattak császárnál, attól kérdeznémm, hogy milyen érzés volt egyből a hasi fájásra ébredni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 7. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Miért gondolod h arra ébred az ember? A mûtét alatt/után adnak fâjdalomcsillapítót, az elêg sokáig kitart.
2017. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ébredtem arra.igazából az csak akkor fájt ha felkeltem és úgy mozogtam.
2017. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Rohadt sz*r.

Hiába adják a fájdalomcsillapítót, mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Ébredéskor derül ki, hogy elég-e a dózis vagy sem. Nekem nem volt elég. Szóval magamhoz tértem és egyből képencsapott a felismerés, hogy nemcsak hogy félbevágtak, de úgy is érzem magam.

Persze ilyenkor nem kell mártírkodni, első szóra tolják be az infúzióba a plusz gyógyszert és utána elviselhetőbb... de azért azt láttam, hogy altatás után mindenképpen rosszabb volt a helyzet, mint más anyukáknak, akik spinális érzéstelenítéssel szültek. Ők már vígan jöttek-mentek a babával, amikor nekem még felülni is nehézséget okozott.

2017. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Várok még válaszokat, köszönöm az eddigieket.


Azért gondolom, mert a helyi érzéstelenítőnél fokozatosan megy ki a zsibbadoás. Az altatásnál gondolom egyből érzed, Ezt nem tudom, ezért kérdeztem :)

2017. dec. 7. 09:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, ahogy felébredsz, egyből érzed. de adnak fájdalomcsillapítót, ha kérsz, csak kérni kell! tényleg nem szabad játszani a mártírt, teljesen természetes, hogy ilyenkor fáj. én még a 4-5. napon is kértem, sőt, az 5. napra ért utol a magasvérnyomás.
2017. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Milyen hasfájás? Egy héten keresztül fájdalomcsillapítót adtak, semmit nem éreztem. Gondolom, téged még nem műtöttek. Egy műtét után nem kel fájdalomra az ember.
2017. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát, nem tudom. 2 altatásos hasi műtétem volt, egy császár (sürgősségi) és egy laparoszkópia (némi komplikációval).

minkétszer úgy keltem, hogy az első amire emlékszem, a fájdalom, és hogy félkómásan, még beszélni is alig tudok, de fájdalomcsillapítót kérek a nővértől... aztán persze visszaalszik az ember és utána kicsit jobb. de az barokkos túlzás, hogy nem fáj.

Én pont ez a fájdalom miatt készülök a következő babánál vbac-re.

2017. dec. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De honnan tudod hogy altatni fognak?
2017. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem èbred(het) műtét után fájdalomra az ember. Az epehólyag műtètem után olyan fájdalomra èbredtem, hogy csak úgy nyomták belèm a fájdalomcsillapítót.
2017. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 érzéstelenítéses és 1 altatásos császárom volt.

Az érzéstelenítésnél fokozatosan kezdett jönni a fájdalom, de kaptam infúzióba fájdalomcsillapítót, így nagyon változó volt, hogy mikor mennyire éreztem.

Altatásos után, ébredéskor kötötték be az infúziót és kezdték el adni a fájdalomcsillapítót. Hát nem volt éppen kellemes, iszonyat fájdalmaim voltak.

2017. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!