Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kapott már valaki beszólást a...

Kapott már valaki beszólást a kórház személyzetétől/orvostól szülésnél vagy sima vizsgálatnál, amiért nem szőrtelenítette teljesen az intim területet?

Figyelt kérdés
Nekem és a férjemnek teljesen megfelel úgy, hogy csak a bikinivonalat és a szeméremdombot szőrtelenítem, lejjebb csak rövidre van trimmelve a szőrzet. De ma a szülőszoba látogatáson azt mondta a szülésznő, hogy borotválásra manapság már szinte nincs is szükség, ápoltak a kismamák.... hát engem pont hogy kéne borotválni, mert épp ott nem szoktam, ahol a szülésznő tenné. Eddig nem éreztem ápolatlannak magam, most elgondolkodtam:(
2017. nov. 15. 20:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szülésnél szőrtelenítik ők. Sima vizsgálatnál meg a kutyát nem érdekli.

1x volt valami gyulladás, ami miatt durván hámlani kezdett a szeméremdombomon a bőr. Akkor leborotváltam, mert csúnya volt, zavart, fájt, így jobban tudtam kenni mindenfélével. Akkor az orvos (nem az enyém, az szabin volt, máshoz kényszerültem menni) megjegyezte, hogy "látja-látja. ezért jönnek elő ilyen betegségek, mert az emberek ész nélkül levágják a szőrt mindenhonnan".

azóta sem volt leborotválva, csak a szülésnél :)

2017. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp járok el odalenn, mint te, mivel nagyon érzékeny a bőröm a borotválástól ki reped a bőröm. Mikor szülni mentem a szülésznőm megnézte és ott eldöntötte hogy nem kell borotválás, pedig akkor sem voltam csupasz mégha szerencsémre néhány nappal előtte tettem rendbe magam, már amennyire akkor már képes voltam.
2017. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondtak semmit rá, mondjuk én magánkórházba járok, szóval ott semmire se mondanak semmit épp csak a seggemet nem nyalják ki... Amúgy nem tudom. De ha állami helyre járnék se csinálnék vele semmit. Nem látok oda, nem fogom csinálgatni, kényelmetlen, most a férjemnek se fogok ott pucsítani, hogy borotváljon már le, nem is szeretném, hogy ott borotválgasson, én csak saját magamban bízok, de nekem meg már túl kényelmetlen. Programcsászárom lesz mivel faros a baba és már csak a szűz mária fordíthatná meg, de az orvos szerint már semmi esély rá és majd a műtétnél fog kiderülni, hogy vajon miért nem tudott megfordulni, mert mindig van valami oka... Előtte lehet megerőltetem magam, de ha nem és bárkit zavar, majd megcsinálja. Nem ápolatlanság a szőr, ápolaltlanság az ha nem fürdesz. Attól, hogy manapság az a divat, igazán nem várhatják el egy terhes nőtől, hogy oda se lát, meg lehet oda se ér rendesen, de borotválgassa magát... Nem tudom, lehet hogy nekem azért is van, mert alacsony vagyok és rövidek a végtagjaim, de még tükörrel se tudok nagyon bohóckódni, mert el se érem rendesen a hasamtól, hogy feszítsem is a bőrt, meg csináljam is a másik kezemmel..
2017. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

2.szülésem előtt 3 hétig kórházban voltam.Szerinted hogy néztem ki?

Konkrétan senkit nem érdekelt.

2017. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!