Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szültetek EDA-val? Ha igen,...

Szültetek EDA-val? Ha igen, melyik városban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miskolc, Semmelweis Kórház
2010. máj. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, Budapest Bajcsy kórház!
2010. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Pécsett szültem. Semmi gond nem volt vele, a közhiedelmekkel ellentétben. Egyáltalán nem érztem semmit amikor megböktek, igaz a szülési fájdalmak mellett minden eltörpül,na és persze kell egy JÓ, HOZZÁÉRTŐ DOKI. Nekem az volt. 11 hónapja szültem, de azóta sincs semmi "mellékhatása" se fejfájás, hátfájás, derékfájás meg a sok hasonló baromság amit arra fognak. Ezek a mellékhatások szerintem a gyerkőc cipelése, stb.-ből adódnak. Az is fontos, hogy a doki a megfelelő pillanatban adja be, mert így nem fordul elő az ami egyeseknél, hogy nem érzik mikor kell nyomni, vagy a végére elmúlik a hatása amikor leginkább szükséged lenne rá stb. Ezért fontos a SZUPI DOKI. Én nem akarlak rábeszélni, csak elmondom a tapasztalataimat. Ez a TE döntésed. Azt is tudnod kell, én végig úgy álltam hozzá, hogy nem fogom kérni, de az adott pillanatban amikor megkérdezték azt mondtam adják be azonnal, persze mindenkinek más a fájdalomküszöbe. Plussz az is közre játszott, hogy mellettem EDA nélkül szültek. Azt szörnyű volt hallgatni.Persze valaki e nélkül is tud "kultúráltan" szülni.
2010. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. máj. 26. 09:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 18 napja Debrecenben a Klinikán,és nagyon nagyon jónak tartom az edát!!!!
2010. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szintén Miskolc, Semmelweis. A brutál erős, 3 perces egybefüggő fájásoknál egy megváltás volt, és mivel bent volt a cső, a gátvarrásnál cak meg kellett emelni az adagot, és kész. Legközelebb is kérni fogom, nem vagyok hős.
2010. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Klinikán (császároztak), egyáltalán nem fájt, amikor beadták és utána sem volt semmi rossz élmény (pl. fejfájás), amikor kiment a fájdalomcsillapító.
2010. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Klinikán 3 éve. Nekem csak jó tapasztalataim vannak az EDA-val kapcsolatban, kivéve azt, hogy utána katétert kaptam, mert olyan jól sikerült a fájdalomcsillapítás, hogy nem tudtam pisilni.
2010. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Debrecen Kenézyben 7 hónapja.Szintén nem tudtam pisilni,úgyhogy megkatétereztek kétszer is.
2010. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,a Péterfy Sándor utcaiban.Nagyon rendesek voltak,pedig nem fizettem senkinek egy forintot sem.Mégis olyan ellátást kaptam,mint aki fizetett.
2010. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!