Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Milyen tapasztalatait...

Pécsiek! Milyen tapasztalataitok vannak az Édesanyák útján lévő szülészetről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

futószalag, kevésbé emberséges és nem igazán intim.

rooming in úgy, hogy 4-6 anyuka fekszik egy szobában, mindnekinél ott a baba, ez így elég rémálom az első napokban.

én Szigetváron szültem, alternatív vajúdóban a kádban ültem a kitolásig...

kedvesek, emberségesek mindenki orvos-szülésznők egyaránt, a csecsemősök segítőkészek, aranyosak van rooming in többféle lehetőséggel ( éjjelre beadhatod, ha szeretnéd. 1-2 ágyas szobában ideálisabb a rooming in.

végig velem volt, mondjuk én 1ágyasban voltam, így nem zavart senki, ha beszélgetni akartam, kiültünk a kanapékhoz, de ha el szerettem volna vonulni (pl. szoptatás), magamra csuktam az ajtót. nem kellett alkalmazkodni senkihez.

nem elmaradottabb, de kisváros lévén, sokkal barátságosabb.

persze, ha az orvosod ott dolgozik, nincs választásod.

2010. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző vagyok... nem is tudom, miért írtam, hogy elmaradottabb.... a szülészet nem az.
2010. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!