Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a győri szülészetről?

Figyelt kérdés

Annyi rosszat olvastam mostanában róla, ahol főleg a csecsemős nővéreket szidják!

Nektek mi volt a benyomásotok az egészről?(dokik, szülésznők, csecsemősök, osztály ... bármi, ami eszetekbe jut)


Köszönöm!


2010. szept. 27. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg csak a csecsemősökkel van a baj... :) De ott sem mindegyikkel. Az egyikük pl. cinikusan odabökte, hogy nem enged haza, ha nem hízlalom fel a fiam a születés előtti a súlyára, míg a másik odaült az ágyam szélére és félórát mesélt a szoptatásról. Megint egy másik úgy kezelt, mintha az unokája lennék és bekente a mellbimbóm a saját tejemmel, hogy ne repedezzen ki. Szóval nem vészes, csak az ember a hormonváltozástól érzékenyebb az első 3 nap. A szülőszoba nagyon tiszta, modern és jól felszerelt. Az ügyeletes dokikat kenyérre lehet kenni és ha arra járnak, mindenképp megkérdezik, hogy vagy. A WC már necces, hiszen vérző és hasmenéses anyukák járnak ki-be, de ott is egész jó az állapot. Nekem a zuhanyzó abszolút kiverte a biztosítékot. Illetve a reggeli és a vacsora, amit mindig kidobtam... :( Az ebéd isteni. Jó szülést!!!
2010. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jó ilyet is hallani! :) Mikor szültél?
2010. szept. 27. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, a csecsemősök nem a legek, de el lehet viselni. Az a lényeg, hogy állj ki magadért, ne légy nyuszi, mert akkor kihasználják. Ha kérdésed van, kérdezz bátran, segítenek.

A szülésznők tünemények, egy rossz szavam nem lehet róluk. Dokik szintén. Nekem volt saját, de vizitkor is mindenki normális volt.

Wc, fürdő...hát necces. Én Domestos kendővel jártam wc-re, de még így is összeszedtem húgyúti fertőzést. Zuhanyzóba szigorúan papucsba, és csak ahhoz nyúltam amihez muszáj volt.

Kaja: mivel császáros voltam epés-pépes menüt kaptam, hát senkinek nem kívánom. Előtte 2 napig bent feküdtem, akkor normál kosztot kaptam, az jó volt.

Összességében én szívesen gondolok vissza az ott töltött időre, mert életem egyik legcsodásabb időszaka kezdődött ott. Kislányom feledtette velem az össze bosszúságot. Következőnél sem választanék mást.

2010. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiállok én magamért, azzal nem lesz gond! De akkor is elkeserítő, hogy egy szülészetes pont a csecsemősök azok, akiktől "rettegni" kell. ha nem is a szó legszorosabb értelmében!
2010. szept. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!