Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülés után kinek...

A második szülés után kinek sikerült visszanyernie szülés előtti súlyát, illetve alakját? Miben változott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Az alakom annyiban változott, hogy az egyévnyi szoptatás igencsak meglátszódik a mellemen. Ráférne egy szervíz..
2010. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szoptatással lement rólam minden kiló 1 hónap alatt. Nagyon vékony lettem, sőt, szerintem túlságosan is. Most 16 hónapos a fiam, a szoptatások csökkenéséve én is kigömbölyödtem, a mellem 2 gyerek után, hát...

Változás csak a mellemben eszem észre, sajnos lapos lett, de legalább tudtam szoptatni! Szerencsére, ha rám néznek, nem mondják meg, hogy 2 gyerekem van!

2010. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem a 2. gyerkőc után maradt 5 kg plusz, de még nincs 4 hós. viszont nagyon sokat nassolok, úgyhogy rajtam múlik. Meg a hasam bőre nem akar teljesen visszamenni. A cicit a terhesség viseli meg, nem is annyira a szoptatás.
2010. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Lányok, szerintem ne bánjuk a cicinket! :D

A világ legszebb dolga a gyermekáldás-és nevelés, ez részletkérdés.

Ha valakit nagyon zavar, meg tudja csináltatni.

Örüljünk egészséges gyermekeinknek! :D

Nekem is lapi lett és lóg, de nem bánom, férjem így is szereti.:D

2010. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a második gyermekem születése után 6 héttel már vékonyabb voltam, mint "megboldogult" lánykoromban. Nem volt időm magamra. Baba, szoptatás, nagytesó, háztartás stb...viszont most újra pocis vagyok, remélem hasonlókról tudok majd beszámolni kb. 3,5 hónap múlva.

Egyébként a melleimen semmi sem látszik, pedig a lányomat 22 hónapig, a kisfiamat pedig 13 hónapig szoptattam. Szerintem ez alkati kérdés.

2010. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hmmmmmmm. irigy-irigy. a második után 15kg van rajtam és 5hós. a kisfiammal szépen lefogytam, de most kezdhetem előlről. sajna végig feküdnöm kellett a terhességet, utolsó 3hót kórházban, na ez betette a kaput a hizásnak. msot újra fogyózom, már 3kg letornáztam. remélem nem megy a tej rovására. a cici nálam is kritikus, főleg a hizás-fogyás miatt, de a szoptatás sem tesz jót nekik. de le van sz..va, a férjem szerint hibátlan és nekem ez a legfontosabb. a nagyobbikat 13hóig szoptattam, remélem a kicsit is sikerül, legalább eddig
2010. máj. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!