Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Titeket meglátogatott az...

Titeket meglátogatott az orvos szülés után?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják hogy hozzájuk bement.Én éppen akkor szültem,amikor ő szabin volt.Bejött gyorsan indította a szülést 2óra múlva mar ott sem volt.De rögtön kozolte hogy ő most nem dogozik és jövőhéten megtaláljuk a rendelőben.(a boríték miatt ami nem volt olyan vékony)Egyszer sem jött be.Azt hittem (naivan) hogy akinek fogadott van annak bejön.Persze nem ez lenyeg ,de nekem jól essett volna.

#szülés után #pénz #orvoslatogatas
2016. dec. 6. 02:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap bejött amíg bent voltunk, az előnél másnap még a szülésznő is, pedig ő nem fogadott volt
2016. dec. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*elsőnél
2016. dec. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Nekem igen, sőt, még otthon is meglatogatott, igaz az leginkább azért volt, mert bent felejtettem a kórházban valamit.
2016. dec. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt fogadott a doktrnő,aki császározott, de műtét után lejött hozzám az őrzőbe, és sűrű elnézéskérések közepette közölte, hogy sajnos éppen ő most elutazik, így nem fog tudni lejárni hozzá, de ha bármi bajom van, akkor xy-hoz nyugodtan fordulhatok. De mondjuk szerintem ő valami ritka csoda cuki nő :D


Volt viszont fogadott szülésznőm, ő műtét után közvetlenül lejött, majd másnap este is vagy egy órát beszélgettünk. Utána ő is elment nyaralni. Ennyiből rossz nyáron szülni :)


Fura a dokid :(

2016. dec. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1 nap nem volt bent de a többi napokon benézett.
2016. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem fogadott, nem pénzelt, ügyeletes doktornőnél szültem, mégis minden reggeli vizitnél odalépett az ágyam végébe megkérdezni, hogy minden rendben van-e.
2016. dec. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Fájásokkal mentem be a kórházba egyik vasárnap hajnalban, de csitult, mire beértünk (40 km).

Ettől függetlenül értesítették a dokimat, pedig mondtam, hogy nem muszáj, elmúlt. Hajnalban be is jött, megvizsgált, majd közölte, ma nem dolgozik, de értesítsük, ha újra "érzek" valamit.

Nem történt semmi aznap, a CTG sem mutatott fájásokat, mégis benézett hozzám még vasárnap délután.

Végül kedden reggel született meg a kislányom, és hétfőn is, meg kedd, szerda, csütörtök, péntek reggelig minden nap többször benézett, érdeklődött, hogy vagyunk, minden rendben van-e.

2016. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm a válaszokat.Most rosszul választottam.Pedig nagyon kedves volt vegig a terhesgondozason és a szülés alatt is.Mindegy is.Mégegyszer köszi.😊
2016. dec. 6. 08:05
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Első szülés után nem, mert megbetegedett, de telefonált, hogy hogy vagyunk. Második szülés után másik orvos minden nap jött. Szülésznő ugyanaz volt, minden nap jött mindkét szülés után.
2016. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak valami magánéleti problémája adódott, vagy valami. Persze nyilván ez téged nem vigasztal, érthető módon, de hát emberből van ő is. Nem bizti, hogy egyébként is ilyen, csak éppen kifogtad szerencsétlenségedre :(
2016. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!