Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek teljesen...

Van itt olyan, akinek teljesen zárt volt a méhszája, azt mondta az orvos, hogy még hetekig nem lesz belőle szülés, közben pedig pár napon belül megindult?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 39+0 hetesen teljesen zárt voltam,39+5-re szültem.
2016. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az is kerdes, hogy mikor mond ilyet az orvos. Mert pl 32 hetesen valoszinuleg igaza van, 38 hetesen meg a zart mehszaj kb semmit sem jelent.


Nekem kerek 39 hetesen folyt el a magzatviz, fajasom nem volt, elotte sem volt joslom se kb soha. A korhazban az elso vizsgalatnal meg teljesen zart volt a mehszaj. Ra kb masfel oraval kezdtem el vajudni egybol 3 percesekkel es 3 oraval kesobb mar megszuletett a fiam.


A masodik gyerekkel a 16. hettol nyilt a mehszaj, vagy talan nem is volt teljesen zart, nem tudom, mert akkor volt az elso mehszajvizsgalat.

Gorcsoltem is sokat, rengeteg magneziumot szedtem, de aprankent nyilt tovabb. A kiiras elott 3 nappal mar 3 ujjnyira nyitva volt, meg is volt rovidulve, de vegul inditotta az orvos, mert magatol nem indult be.

2016. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel mivel múlt héten meg 3000 mehszaj értékkel voltam dokinal ahol azt mondta hogy meg együtt maradunk egy darabig de tegnap azt hiszem elkezdtem kinyílni vagy a nyak dugó kezdett kijönni. Ma vagyok 37+4 hetes. Hmmm...
2016. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szombat délben zárt volt a méhszáj, bőven időn túl, megbeszéltük, hogy hétfőn befekvés, indítás. Éjfél után nem sokkal kezemben volt a gyerek :-).
2016. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha, én... Hefon megvizsgált, aaaa nincs itt még semmi izgalom. Hazamentem, tettem-vettem, kicsit takarítottam, na nem ragozom, lényeg, h teljesen fitt voltam, másnap hajnalban elfolyt a magzatvíz.
2016. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38 hetesen du 5-kor teljesen zárt mehszaj,orvos:"odébb van ez még...". Éjfélkor kezdődtek a fajasok,masnap delben szülés :)
2016. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

40+2 5perces fájások,zárt méhszáj,haza akartak küldeni,de elfolyt a magzatvíz.

Második 40+6,méhszáj zárt és magasan,másnap délután megszültem.

2016. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38 hetesen zárt méhszáj, baba fent, 38+5-nél hidegfront, fájások, 38+6 hajnalban baba. Viszont a vajúdáskor is magasan volt, nem tudott beilleszkedni, császározni kellett.
2016. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!