Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár vagy a rendes szülés...

Császár vagy a rendes szülés a valószínűbb? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok első babámat várom és volt már korábban mélyvénás trombózisom és tüdőembóliám emiatt szeptember óta napi kétszer kell adnom magamnak a Clexane vérhigítót (0,8ast) és állítólag a vérhigító miatt a császár a valószínűbb...

2016. nov. 19. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miert kene rutinbol mehet tisztitani ?

Ez butasag lenne a szules termeszetes folyamat se rutin gatmetszes se mehtisztitas nem kell csak komplikacio eseten

Szuleszno

2016. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam gátmetszést és a végén méhkitisztítást is csinálnak mindenkinél😯
2016. nov. 20. 19:04
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ez nem rutin

Ahol ez rutin az ocska korhaz aki nem koveti a who szakmai iranyelveit ott nem szabad szulni.

Szabad mozgas vajudas alatt kad zuhany inditas soha nem naptar indokbol oxytocin csak kizarolag indokolt esetben

Szabad pozban valo szules

24 ora baba anya egyutt apas szules termeszetes nincs hozzataplalas szoptatasi szakerto

Ezek alap dolgok ez szerint valasz korhazat

2016. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! megfogadom
2016. nov. 20. 20:36
 15/15 anonim válasza:
Tudom régi a kérdes de hátha! Ugyan ebbe a helyzetben vagyok, mi lett Veled végül?
jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!