Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gyakrabban elöfordul az elsö...

Gyakrabban elöfordul az elsö babánál a tulhordás? Ha igen akkor miért, és mennyivel szoktak tovább maradni, megvárják az inditást vagy azért elöbb jönnek?

Figyelt kérdés
Mára vagyok kiirva és teljesen tanácstalan vagyok hogy miért nem akar kibujni a baám pedig végig minden rendben volt,de most kezdek aggodni.Tudom hogy folyamatosan ellenörzik hogy jol van-e,holnap megyek dokihoz és pose-re,mult héten voltam ultrahangon ott minden oké volt.De nem tudom miért nem akar már kibujni,pedig én mindig mondom neki hogy nagyon várjuk már és jöjjön de eddig semmi eredmény.Én már nagyon türelmetlen vagyok,és minden nap egy gyötrelem.mit tehetnék hogy könnyeben viseljem?
2008. szept. 16. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, amíg egyben vagytok:-))

Hidd el, ő tudja, hogy mikor van itt az ideje, hogy kibújjo:-)

Én 29 hét óta veszélyeztetve voltam koraszüléssel, első baba, kislány, és túlhordtam 8 napot:-) 2 nappal az indítás előtt beilyedt és kibujt:-)

Ne félj, mert megérzi, gondolj arra, hogy jó ott neki, figyelik, és ha gond lenne, tesznek ellene. De nem lesz, előfordul a túlhordás, főleg hosszabb ciklusnál (nekem 38-40 naposak voltak).

És szex, szex, szex, és meleg fürdő (de nem túl meleg és max 20 percig)

2008. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babánál 3 héttel korábban megindították, mert nem volt jó szívhang, de nem tudom meddig maradt volna bent.

Most a kisfiamat 1 héttel túlhordtam, tudom milyen tehetetlen érzés. Próbáld magad elfoglani valamivel, pl. csinálj nagytakarítást(persze csak úgy, hogy ne vidd túlzásba!), meg nekünk a szex bejött. Másnap hajnalba kezdődtek a jóslófájások, igaz utána még 3 napig kínlódtam a kórházba, de nekem fájásgyengeségem volt.

Mindenesetre sok kitartást kívánok neked, próbálj meg nem görcsölni, nemsokára biztos elindul a babád kifelé.

Könnyű szülést kívánok, és jó egészséget.

2008. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam (első baba) 4 nappal korábban jött, bár nekem feküdnöm kellett a 31. héttől, mert már kezdett nyílni a méhszáj. Ne aggódj! Biztos csak jól érzi magát odabenn és még lusta kijönni. Ha néhány nappal túlhordod, az még szerintem nem baj.

Kitartást és könnyű szülést!

2 hónapos baba anyuja

2008. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!