Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem értem miért kell "bántani"...

Nem értem miért kell "bántani" a császármetszés miatt! Nem a szülés módja a fontos hanem a baba!?

Figyelt kérdés

Medencevégű a babám,az orvos szerint ne kockáztassam a hüvelyi szülést.

Elfogadom amit mond.

Mégis annyian bántanak hogy de megkellenne kockáztatni...de miért veszélyeztetném a babám?

Nekem nem fontos a szülés módja csakhogy egészségesen mindketten hazajöjjünk!!!

Szerintetek?


2010. márc. 24. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével, ha a dokid így látja helyesnek, akkor fogadd meg az utasítást. Faros baba természetes úton való megszülését csak kevés orvos vállalja el. Sok sikert és jó egészséget!
2010. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Sz@rd le Őket,azt mondanak amit akarnak,én simán szültem a kislányom,de bármit megadtam volna azért,hogy császározzanak.Lépj túl rajta,ezután jönnek majd a fanatikus szoptatók kérdései:ugye szoptatsz?
2010. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Egyes primitiv emberek véleménye az, hogy csak a természetes szülés az igazi. Ezzel nem érdemes törödnöd, az ilyenek mindig találnak valamit, amit hözönghetnek.

Én nem mondanám el mindenkinek, mert szerintem magánügy - nem azért mert szégyellni kell, hanem mert semmi köze hozzá idegeneknek.

Nekem született gyerekem császárral is, természetesen is, egyik se volt jobb vagy rosszabb, csak más - a gyerekeken meg nem lehet megmondani, hogy hogyan születtek - de ha nem lett volna a császár, akkor igen, mert a köldökzsinor rá volt tekeredve és a mütét nélkül vagy meghalt volna, vagy értelmi fogyatékos lenne. Nekem megérte, hogy egészséges lett.


Ne törödj velük és örülj a babádnak, ha már a kezedben tarthatod. Sok örömet kivánok nektek.

2010. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, az első a Te és a Babád épsége, nem éri meg azért kockáztatni, mert egyes hülye emberek azt gondolják, hogy ez nem igazi, nem szenvedsz meg érte. Aha, csak utána hetekig, amíg gyógyul a seb...

Kívánom, hogy minden rendben menjen, és egészséges kis babád legyen!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2010. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Itt miért nem válaszol soha egy olyan ember akivel a kérdező találkozott? Komolyan annyira kiváncsi lennék az "érveikre", hogy miért mondanak ilyeneket!
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék rá, hogy mit tudnának írni. Nekem progis császárom volt. Volt aki rendesen szánakozva nézett rám, hogy te szegény, nem tudsz szülni. Hát köszi. De nem érdekel. Ráadásul én nem is szülhetek rendesen.
2010. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem miért van ez az ellenszenv a császárosok ellen. Nekem is programozott császárom volt, nem véletlenül "találta ki" az orvos. Mi is ugyanúgy megszenvedtük a szülést!

Természetes, hogy a ti egészségetek a fontos!!! Ne foglalkozz velük!

Ha a lányom nagy lesz, én legalább mondhatom neki, hogy neked megszületni sem volt nehéz! :)

2010. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván vannak helyzetek, mikor mérlegelni kell. Ez egy ilyen, és te döntesz.

Én abszolut hüvelyi szülés párti vagyok, ha nincs konkrét ellenvetés, biztos megpróbálnám, és a császár még mindig ott van talomba, ha nem sikerül. Nyilván az sem mindegy, hogy faros, vagy keresztben van, ezt az orvos jobban tudja.

De igazad van, az a fontos, hogy mindketten jól legyetek.

Én csak a "nem akarom, hogy fájjon..." előre császárt nem szeretem, az indokolttal semmi bajom!

2010. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,én is kíváncsi lennék azokra akik az orvos tanácsa ellenére is ragaszkodnak a hüvelyi szüléshez holott veszélyes és lenézik a császármetszéssel szült anyukákat.


Nem mérlegelhettem sajnos,nem én döntöttem de mint írtam ha így mindkettőnknek könnyebb akkor nem fogok vitatkozni a döntéssel és pláne nem mint laikus egy orvossal.


Medencevégű a baba kicsit haránt fekszik,38.héten vagyok.

2010. márc. 24. 21:07
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz senki véleményével, csak a dokidra hallgass. Sok nő örülne, ha császárral szülhetne, és tápszerrel etethetne, a most oly divatos, szüljünk természetesen, és szoptassunk orrvérzésig helyett. A lényeg, hogy rendben legyen anyuka és a baba is. Csodálatos dolog előtt állsz, amelyben a végeredmény a lényeg, elhiheted nekem, én mindennap "átélem"!


Egy szülésznéni anyuka

2010. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!