Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nekem az lenne a kerdesem,...

Nekem az lenne a kerdesem, hogy mit gondoltok az otthon szulesrol (vizben)? Mert ha en egyszer babas leszek otthon szeretnek szulni .

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy jobb meg kényelmesebb otthon szülni a saját környezetedben, nem egy kórházban szülőszobán idegenekkel. DE én nagyon nagyon félnék az esetleges komplikációktól. nem mernék kockáztatni. jobb az, ha az ember rögtön "jó kezekben" van és hozzáértő emberek veszik körül, főleg mikor élet(ek)ről van szó....
2010. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem szóló véleményét, soha nem tudhatod mi jön közbe, és a szülés bizony egy olyan dolog, hogy bármi bármikor közbe jöhet. Erre a baba és az anya élete is rámehet. Nem tudom hol laksz, de van már az országban számtalan olyan szülészet, ahol akár kádban is szülhetsz. Nézz utána: www.kismama.hu-n biztosan találsz infót.
2010. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat igen ez benne :S !!

De atfogom meg gondolni biztos :)

2010. márc. 19. 16:02
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
meg sem fordult a fejemben. és utólag tudom is, h miért. a lányommal kicsit hosszú lett a szülés. 21 óra. meg kellett császározni, mert nem bírtak felébreszteni. folyton elaludtam, kezdett elmenni a pulzusunk. én ezért nem választanám.
2010. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutott otthon szülni. Még szerencse mert akkor most nem írnék most itt neked, és a fiam se lenne.

Amúgy a legtöbb helyen már a kórházban is lehet vízben szülni. :)

2010. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jutna eszembe, félnék a komplikációktól. Én is császáros lettem. Én nem merném kockáztatni a gyermekem és a saját életemet.
2010. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem is normálisan indult a szülés.aztán a kis kukacos feje befordult merőlegesen a medencecsontomra 8,5centis tágulásnál.egyből rohantak velem a műtőbe.otthon lehet,hogy ottmaradunk mindketten.
2010. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Uhh igen most mar meggondolando .

Csak tudjatok felszeretnek mar most keszulni tudom hamar ..meg nincs is senki a hasamba de jo ha tudom :)

ezert koszonom a valaszokat :)

2010. márc. 19. 17:08
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Eszembe se jutna kórházon kívül szülni. Mi van, ha baj van? Akkor mit csinálsz? Nincs egy doki egy műtő egy altatóorvos egy gyerekorvos egy inkubátor a közelben.... Mire kiér a mentő és mire beér a kórházba, már nagyon nagy baj lehet.

Kádban vajúdhatsz, sőt pár helyen szülhetsz is, vannak ilyen kórházak, aztán saját felelősségre el is hagyhatod hamarabb, mint a többiek.

Otthon szülni jó nagy hülyeség.

Arról nem is beszélve, hogy takaríthatod magad után a véredet.

2010. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi jut eszembe az otthonszülésről? Az, hogy hatalmas felelőtlenség!!! Ha én itthon szülök, nem élem túl sem én, sem a babám. És nem volt császár, csak nagyon gyors szülés, nagyon nagy vérvesztéssel!!
2010. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!