Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés előszőr meglátni...

Milyen érzés előszőr meglátni a babát?

Figyelt kérdés
Amikor megszületik és előszőr megláttátok, mire gondoltatok? Tudtáok egyből, hogy kire hasonlít jobban? Én már sokszor elképzeltem milyen lehet, de már nagyon várom, hogy láthassam.
2010. márc. 18. 17:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lett 2 éves a császárral világra jött kislányom. És a kérdésed olvasása után visszagondoltam, hogy mi is volt? Hát... igen, mostanában úgy hiv, hogy anyuci. Talán, amikor először, életben is találkoztunk, akkor épp ezt mondogatta, csak nem értettem:)))
2010. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

biztos nagyon jó, én már alig várom!

29 hetes km

2010. márc. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Most is meghatódom ha erre gondolok! Az első közös pillanat csodálatos. Amikor felsírt én is sírtam. Azóta mindennap rácsodálkozom! Annyira imádom, hogy azt nem lehet elmondani4

10 napos kislány anyukája

2010. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos!!!

Háromszor élhettem már át, ráadásul a nemük is csak akkor derült ki :) Nem tudtam, kire hasonlít egyszer sem, de nem is foglalkoztatott, csak boldogságot éreztem, földöntúli örömöt!!!

Mire gondoltam? Semmire szerintem, csak örültem :))))

2010. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%

Itt ülök a gép előtt és könnyes a szemem ahogy olvasom a soraitok...Olyan szép amit írtok, hogy teljesen elgyengültem...

Nekem még van 4 hetem a nagy napig, és már nagyon várom,, hogy én is átéljem ezt az élményt.

36+2 km

2010. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
valami elmondhatatlan megnyugvás vett körül. Császáros voltam, mikor felébredtem, először a párom mutatta meg a fényképezőgépen a kics csurdé babucimat. Tényleg olyan ismerős volt. Mikor először láttam, a csecsemős szobában, már nem emlékszem, hogy sírtam-e, azt tudom, hogy sokáig álltam a kiságya mellett és néztem őt valami földöntúli megnyugvással. Megjegyzem: ha már nem tudom előre a fényképezőgépről, hogy néz ki, akkor is felismertem volna a csecsemők között, mert mindegyiknek hosszú fekete haja volt, csak az én babóm volt szőke pihés hajú. Olyan „mifélénk” volt, el sem tudtam volna képzelni hosszú fekete hajjal.
2010. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Meghitt.

Szép.

Boldog.

És a szemében még benne volt a mindentudás.

Alig várom a következőt.

2010. márc. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A legcsodásabb dolog , amit valaha is átéltem! Mikor rátették a mellkasomra és éreztem a melegét... el sem tudom mondani mennyire csodás érzés volt! A páromat is akkor láttam először könnybe lábadt szemmel... Még őt sem láttam ennyire elérzékenyülve soha! Miközben ezt a pár sort leírtam is, majdnem elsírtam magam.... Nagyon szép szülést és boldog babázást kívánok!!!
2010. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nekem vicces volt, mert ahogy rámrakták lefosott.Csak a kis feje búbját láttam, amíg rajtam volt, a cuki vörös haját, meg a forgóját a feje tetején, amilyen az apukájának van.Csodálatos érzés volt arra gondolni, hogy kilenc hónapig bennem volt, és most itt van, akit annyira vártunk, de kellett idő, hogy felfogjam ésszel is, hogy Anya lettem.

/Z/

2010. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyors szülésem volt, és 2* volt rátekeredve a köldökzsinór.

Amikor egy pillanatra láttam a tarkóját és a lábait, hatalmas csalódás volt. Húztam szét a hálóinget, de nem tették oda, nem nézhettem meg semmi. :( Én nem a boldogságtól sírtam, hanem, hogy én nem szenvedtem meg a babáért (hormonzavar miatt nem voltak fájásaim, úgy toltam ki a babát hogy a doki mondta, hogy a gép jelzése alapján mikor vannak "fájásaim")

Üresnek éreztem magam. Nagyon készültem, nagyon vártam a pillanatot. Reggel szültem, és estig nem láttam a babám!!!

9/10 agpart kapott, mégsem kaptam meg.

2010. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!