Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés előszőr meglátni...

Milyen érzés előszőr meglátni a babát?

Figyelt kérdés
Amikor megszületik és előszőr megláttátok, mire gondoltatok? Tudtáok egyből, hogy kire hasonlít jobban? Én már sokszor elképzeltem milyen lehet, de már nagyon várom, hogy láthassam.
2010. márc. 18. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon mély érzés ,én csak egy pillanatra láthattam ,mert császáros voltam ... De míg élek nem felejtem el !!! Talán el sem jutott a tudatomig ott akkor ,hogy az én gyermekem ! De sírtam és egy puszit adhattam neki ! Örök emlék marad !
2010. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Szia!!Csodálatos érzés amikor rád teszik a pindúr elmondtatlan... az hogy kire hasonlít nem nagyon derült akkor ki...nagyon nyúzott volt szegénykém..inkább pár óra múlva..amikor már egy kicsit formálódott az arcocskája...de napról napra alakul..most 8 hetes a kisfiam...teljesen kicserélődött azóta :) rá sem ismerek :D
2010. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ennél csodásabb érzés! Én mind a két fiamnál elsírtam magam,és mivel császár volt,csak egy picit tették mellém és annyi időm volt,hogy egy puszit adjak!
2010. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Hogy mire gondoltam? Elegge leirhatatlan erzes volt. Es arra gondoltam, hogy el sem hiszem, hogy a fiamat tartom a karomban. Ja, es hogy mekkora keze van! :o) Az, hogy kire hasonlit, nagyjabol 1 hetig eszembe sem jutott. A vilag legboldogabb emberenek ereztem magam. Es minden addig fajdalom megszunt.
2010. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az első válaszoló, császáros voltam, megmutatták, adhattam neki egy puszit, én soha életemben, olyan tiszta, bársonyos bőrt még nem éreztem, azóta is emlegetem, pedig már majdnem 2 éves a kisfiam. Én is nagyon sírtam. Csodálatos élmény!!!
2010. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépeket írtatok, nagyon köszönöm!
2010. márc. 18. 17:50
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sírtam mikor a hasamra tették!Meleg volt és puha és olyan ismerős! Annyira hihetetlen volt hogy megérkezett.
2010. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagggyyyyon jóóóóó :) Bár a férjem előbb látta, ő "lent" végigasszisztálta a szülést :)

Kibújt, picit sirdogált, de ahogy a mellkasomra tették, elhallgatott. És csak néztük egymást, vagyis én őt, ő pedig csak pihegett és látszott rajta, hogy "most jó...szia anya". Sírtam. A legszebb pillanat az életemben.....Férjem elvágta a köldökszinórt és cicire tettük. Közben is egymást "figyeltük".

Kívánom, hogy Te is ilyen pozitívan éld meg, éld át a szülést!!!!!!

2010. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ISTENI!2 fiam van,és úgy gondolom,minden egyes alkalommal egy csoda.Tervezzük a 3.babát,és nagy izgalommal várom a terhességet,és a szülést is.
2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos. Én csak néztem, és teljesen el voltam ájulva mennyire gyönyörű. Azt a pillanatot amikor egymásra néztünk míg élek nem felejtem el.
2010. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!