Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen érzés az infúzió?

Milyen érzés az infúzió?

Figyelt kérdés

A bekötés gondolom egy vérvételhez hasonlít. De utána amikor csöpög lefelé abból érzek valamit.


Már terminus után vagyok, úgyhogy túl sok időm van gondolkodni :)


Köszi a válaszokat előre is.


2011. aug. 31. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bekötik az olyan érzés amikor vért vesznek,de abból nem érzel semmit ahogy csöpög!
2011. aug. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

abból nem érzel semmit ahogy csöpög lefelé.

nem .. abból nem érzel.

benne van a kezedben a branül ha lecsepegett a branül marad a csövet kihúzzák.


karhajlatban kényelmetlen kézfejben viszont hamar eldurran a véna tőle.

másnap harmadnap szokták kiszedni a branült az nem fáj.

2011. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

nem akarlak paráztatni de a bekötés nagyon fájt. sokkal vastagabb a tü mint a vérvételnél.


:(

2011. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából annyira nem félek tőle, inkább csak kíváncsi vagyok. A fájásoknál vagy a kitolásnál biztos nem lesz rosszabb :)

Remélem már nem kell túl sokáig agyalnom ilyeneken, mert megindul a szülés és nem lesz időm rá.

Ma vagyok 40+4.

2011. aug. 31. 11:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
huu én is paráztam szülés előtt az infúziótól, de őszintén megmondom,nem is emlékszem rá, hogy be volt kötve, annyira nem lehetett észrevenni a szülés fájdalmai mellett:)
2011. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az infúzió! Az semmilyen érzés de tényleg. Semmit sem érzel. Nekem volt 1x műtétem és 5 napig kaptam infúziót és addig bennem volt hagyva a tű csak leragasztották amikor épp nem ment. Azt sem éreztem csak 1-1 mozdulatnál pici szúrást de egy szúnyogcsípés rosszabb. :)
2011. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Műtétnél nekem a kézfejembe volt kötve, a csepegésből semmit nem éreztem, a tű picit feszített de nem volt vészes. elég kényes vagyok, vérvételt nem bírom, mikor a vénámból vesznek, de ezt ,,élveztem". De a feszítésből Te semmit nem fogsz érezni, mivel ,,mással", más fájdalommal leszel elfoglalva :)
2011. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem először egy műtétnél kötötték be rosszul, majd a szüésnél is! Mindkétszer érgyulladást kaptam ami azt jelentette esetemben hogy a hüvelykujjamtól a vállamig nem éreztem a karomat- zsibbadt és fájt - ez eltartott 1,5-2 hétig , szóval a 4 kg s fiamat nem emelhettem meg! számomra ez is egy olyan momentum volt ami nem tette széppé a szülésemet!

2011. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ahogy az elöttem szólok irták, nem nagy vmi:)

csak az jutott eszembe, h neked nem csináltak terheléses nst-t oxitocinnal? ott is bekötik és lecsöpög a szer:)

2011. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem branült tettek be, egy jó vastag tű, és egy műanyag kis cső-szerű megy a vénába, leragasztották, s benne maradt 2 napig. A szúrás nekem nagyon fájt, de az infúzióból semmit nem éreztem. Szülés után is elég sok infúziót kaptam, igaz én császáros voltam. Annyiból jobb a branül hogy csak 1x szúrnak.
2011. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!