Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hordta tul a babat, es miert?

Ki hordta tul a babat, es miert?

Figyelt kérdés
Azok irjanak fokent, akik Elevitet szedtek. Tul hordtatok a babat es mennyivel?
2010. márc. 17. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 40+8ra szültem,lányt!Félidőig ment csak az elevit!3800gr lett a baba és hogy miért hordtam tul azt nem tudom:-)Nem akart kibujni,se fájás,se tágulás,oxitocinra se,se le nem szállt,stb.Jó volt neki bent:-D
2010. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En most 40+4 vagyok. Tegnapi szedtem az Elevitet es anyukam mondta, hogy szerinte hagyjam abba. A hasam fent fajas volt 2 napja, de most semmi, a hasamon kivul jele sincs, hogy terhes vagyok max dagad a labam, eddig minden bajom volt mindenem fajt, rosszul voltam, eget a gyomrom, stb. most SEMMI es ez az, ami megremit.
2010. márc. 17. 12:38
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet vihar előtti csend van:-D és a jóidő előcsalogatja a picid:-)Kívánom így legyen és sima,gyors szülést kívánok.Nekem császi lett a vége(horror volt számomra):-(

De a másodikkal kívánni se kívánhattam volna jobbat:-)Kárpotolt az elsőért is!

2010. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sziia.én 40+5-re szültem,a kiscsajszi nagyon nem akart kibújni.szedtem elevitet,úgy a hetedik hónapig.kaptam mindenféle szülésbeindító akármit,de nem akart a manó kibújni,amikor elindult megakadt a feje,vajúdtam 21 órát,végül császár lett.és szerintem is vihar elötti csend van:)
2010. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Elevitnek semmi köze a túlhordáshoz, max csak nagyobb lesz a baba tőle.

Én egyik terhességemnél sem szedtem E-t, mégis túlhordás miatt indítani kellett mindkettőt. Én más vitamint szedtem, de mindkét terhességem alatt elég volt 2*30db, ugyanis nem szedtem minden nap.

Pár barátnőm is mást szedett, hébe-hóba csak, és ők is túlhordták a babát.

2010. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A lenyeg allitolag a magnezium, amiatt lehet turhordani, az Elevitben pedig van es fogadok a te vitaminodban is volt.
2010. márc. 17. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
41. héten indították 8 óra vajúdás, nulla tágulás után császár lett. Elevitet végig szedtem. A kisfiam 58cm-vel és 3960grammal született.
2010. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 42.héten indították be a szülést..Ő is jól érezte bent magát..Én gravidát és magneB6-ot szedtem,de a 36.héten abbahagytam.. Én mindig beszéltem Hozzá,'-hogy akkor jössz,amikor jónak látod..'Egyébként a szülést megelőző nap távozott a nyákdugó is.. 8 és fél hónapos kislány anyucija
2010. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40+4 napra szültem a múlt nyáron 4,45 kg-os kisfiút,a 12.hétig szedtem Femibiont, utána pedig sok gyümölcsöt és zöldséget ettem.A túlhordás nem a terhesvitaminoktól van.És az én esetem igazolja, hogy nem a vitamintól született nagy babám.
2010. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 picihasim ***** válasza:
Én is 40+4 hetes terhes vagyok és semmi. Nem akar kibújni a babám, de tudja Ő, hogy mikor kell jönnie, így inkább pihenek sokat :)
2010. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!