Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallotam rola hogy meg lehet...

Hallotam rola hogy meg lehet beszélni a babával hogy mikor szülessen meg, de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Mennyire válik ez be, mert én már nagyon mennék mindent megprobáltam ez az utolso ötletem (39dik héten vagyok), hogy csináljam?
2008. szept. 3. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le, símogasd a hasad, és inkább érzelmekkel, mint szavakkal próbálj vele kommunikálni.
2008. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor mondogattam neki, hogy várjon még amíg apa levizsgázik és csak utána szülessen meg. Szót fogadott és kivárta az idejét! :-))

7 hetes kisfiú anyukája

2008. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig mindent meg tudtam beszélni a babánkkal, remélem, ez is összejön. Én csak azt mondogatom neki, hogy nagyon várjuk, de majd ő tudja, mikor kell megszületnie. Ne korán és ne későn. Ha már a 39. héten vagy, akkor csak kibújik magától is hamarosan, de azért próbáld megbeszélni vele, ha gondolod. Szerintem is hallgass az érzelmeidre, és mondd el neki hangosan vagy gondolatban.
2008. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

z érzelmek a legfontosabbak, azt megérzi:-)

De e akard kicsalogatni ideje előtt, tudja ő, mikor bujjon ki:-)

2008. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig arra kértem, hogy nappal bújjon elő. Hát persze, hogy éjjel szültem... :)))
2008. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ülj vagy feküdj le egy nyugis, csendes helyre, és szavak nélkül, gondolatokkal, érzelmekkel kommunikálj. A szavakat nehezebben tudják értelmezni még ilyenkor. Nálunk bejött, kértük, hogy szombaton szülessen meg és szombat hajnalban el is folyt a magzatvíz. Érzed "beszélgetés" közben, hogy ő mit akar, csak egymásra kell hangolódnotok.
2008. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!