Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csináljam? Vélemény?

Hogy csináljam? Vélemény?

Figyelt kérdés
Eddig Várpalotár jártam minden vizsgálatra amire kellett menni,de viszont 2 hét múlva NST,és arra már nem szeretnék oda járni hanem Veszprémbe,mivel ugyis ott fogok szülni.de viszont akihez járok dokihoz vele ezt nem közöltem.Ilyet lehet?kicsit aggódom mivel a palotai orvos amugy is egy kicsit fura ember és félek h le fog b**ni emiatt.pedig vëdönöm mondta h nyugodtan járjak veszprémbe.
2011. okt. 12. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a vizsgálat a fontos, nem az hol végzik.

Én oda járnék, ahová nekem kényelmesebb és jobb.

Sőt, ha Veszprémben szülsz, akkor inkább oda menj nst-re. Engem az egyik nst után már nem engedtek haza, így jó is volt, hogy helyben voltam, ott ahol szülni is akartam!

2011. okt. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Palotára járok terhes gondozásra. Ma kezdtem az NST-t. Még örülök is, hogy nem veszi el a fél napomat az utazgatás, meg a vizsgálat, várakozás. Én is Veszprémben fogok szülni, de számomra fizikailag megterhelő lenne oda járni.

Szerintem, hívjad fel a szülészetet Veszprémben, ők mit szólnak hozzá.

2011. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Február 1-én szültem Veszprémbe,én ide valósi is vagyok,de jártak máshonnan is NST-re!Ha bármi kérdésed van a szülészetröl orvosokról szivesen válaszolok:)

Reni

2011. okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!