Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap találkozom először a...

Holnap találkozom először a szülésznővel. Már holnap kérdezzek rá, hogy mennyit kér? Vagy hogy csináljam? És hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem egyszerűen, hogy van e konkrét összeg amennyiért vállalja. Végül is mért szégyenlősködjek, hiszen mindketten tudjuk, hogy nem ingyen jön be külön az emberhez. Ő meg erre azt mondta, hogy amennyit gondolok és majd csak utólag, előre nem kér semmit.
2010. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az első alkalommal rögtön rákérdeztem. Ő is azt mondta, nem érdekli a boríték, higgyem el. Amennyit gondolunk. 20-25 ezret gondolunk, ha elégedettek leszünk és esetleg egy ajándékcsomagot is. még meglátjuk.10 napon belül szülök.
2010. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, konkrétan, hogy mennyivel fogsz a végén tartozni. Jobb, ha időben tudod. Általában ritka, aki konkrét összeget kér. A szülésznők többsége nagyon rendes és nem pénzéhes. Nekem kétszer is volt, és a végén a borítékot is alig akarták elfogadni, hogy nem ezért csinálták.
2010. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkoztam, hogy megkérdezzem-e.Hát megtettem, mert úgy gondoltam illik.Közölte, hogy neki 40-et szoktak adni.Én csak 25 körülre gondoltam, úgyhogy a dokim pénzéből kellett sajna lefaragnom, pedig ő igazán megérdemelte volna amit félretettem neki.
2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó elég súlyos. Én nem tudok majd ennyit adni, remélem, nem ilyen magas összeget mond majd!
2010. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kezdek megijedni :D

Én 40-et nem szeretnék adni.Nem is tudok.

Nos,holnap kiderül.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 9. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol fogsz szülni?Mert pl.az István khzban,ha megfogadod a szülésznőt 30 ezer ft a tarifája.
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tatabánya Szent Borbála kórház
2010. jan. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!