Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi vagy Szegeden szült...

Szegedi vagy Szegeden szült Kismamák, szülésznővel kapcsolatban segÍtenétek?

Figyelt kérdés

Incikénél szeretnék szülni, tudja ő is, minden ok, csak az anyagi oldaláról nem beszéltünk...Vajon mennyi az annyi???

Megértem ha ide nem válaszol valaki szivesen de privátban legalább nagyon szeretnék választ kapni! Köszönöm!


2010. szept. 2. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Őt pontosan nem tudom, én nem nála szültem, de 15-20e Ft-ot szoktak adni a szülésznőnek, vagy kb. ebben az értékben ajándékot, mivel sokan közülük nem fogadnak el pénzt. Mire odakerülsz, hogy szülsz, szinte már "barátnők" lesztek, ezért is nem szeretnek pénzt elfogadni. Remélem segítettem! Ja, mi egyébként ajándékot vettünk, miután volt pár téves riasztásos éjszaka, amikor persze a szülésznő volt velem bent nem a dokim, így a beszélgetések során kiderült, h. mire vágyik, nem volt neház dolgunk!
2010. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lett mégkérdésem:), Írtam privátot, remlem nem nagyon zavarok vele. Köszi!
2010. szept. 5. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nála szülök október végén. Mi egy kolléganőt kérdeztünk, hogy mennyit szoktak adni fogadott szülésznőnek, ő mondta, hogy 20-30000 ezret. Én harmincat adok.
2010. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, Kedves Második!


Köszi, Mi is ilyesmire gondoltunk. Bocs, hogy itt kérdezek de nem tudok privátot Írni. Te eddig hányszor találkoztál Vele? Én csak egyszer,hetekkel ezelőtt, voltunk körbenézni de mivel azóta nem volt bajom, nem hÍvtuk. Én okt. közepére vagyok kiÍrva. Nem tudom, "fixáljunk-e" még valamit(hogy akkor tényleg hÍvhatom- e) vagy csak ha itt az idő, akkor hÍvjam(?)...

Köszi ha válaszolsz még egyszer!

2010. szept. 6. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a héten találkozom vele először. Telefonon egyeztettünk augusztusban, beírt. eEy nagyon kedves ismerős ajánlotta, aki szintén szülésznő, csak most gyesen van, ő mondta, hogy 4 kismamát vállalhatnak egy hónapra. Szóval ha beírt, akkor nyugodt lehetsz. :)
2010. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor talán én sem vagyok nagyon dinka, hogy nem hÍvogatom:)

Minden Jót Nektek!

2010. szept. 7. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!